Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair-nél mennyire jellemző,...

Wizzair-nél mennyire jellemző, hogy a repülőn helyet lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Márciusban utazunk Dubajba. 3-an megyünk. Mindenkinek máshová szól. Esetleg engedélyezett a helycsere? Ha igen az emberek mennyire szoktak belemenni?
2019. febr. 27. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem tiltja semmi, de én eddig nem tapasztaltam ilyen hatalmas helycserélgetést. Szerintem baromi nagy szerencséteknek kell lennie, hogy mind a 3-an egy helyre ülhessetek. (egybe).

Én személy szerint egy kellemes folyosói vagy ablak melletti helyemet nem szívesen cserélném el egy B vagy d ülésre, bár nagydarab vagyok, és nem szeretek beszorítva lenni 2 ember közé.


Egyedül a vészkijáratok mellé nem szokták engedni az átülést, mert azok feláras helyek. (Nagy lábteres)De láttam már olyat, hogy megengedték, hogy oda üljenek.

2019. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha egymas melle szeretnetek ulni, akkor van lehetoseg helyet venni. Ne a többi utast rendezgessetek azert, mert nem szeretnetek fizetni egy amugy szolgaltatasert. Rendszeresen es sokat repülök, es sajnos mindig latok ilyen embereket magam korul. Ti ne legyetek ilyenek. Ez a top 5 idegesito utas fajta egyikebe is beleillik.
2019. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

ne dramazz kedves utolso

anno mikor elkezdtem a repulest soha nem kellett fizetni az ules valasztasert, ez vmi ujkori hobort, h a legitarsasagok megprobaljak az utasokat mindenert levenni, persze ugy hirdetik, hogy olcso/fapados jegy es mostmar csomagert, kajaert, piaert is penzt kernek


termeszetesen meg lehet kerdezni, ezzel nem artasz senkinek

en is sokszor repulok es tolem is sokszor megkerdeztek mar, hogy atulnek-e, hogy a csalad/baratok/akarkik egyutt ulhessenek

rovid (2-3) oras jaraton szo nelkul atulok, hogy nekik jo legyen, persze 10-12 oras uton valasztott helyemet en sem fogom feladni

a legjobb ha a legikiserot keritek meg mikor beszalltok

2019. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem dramazok :). Ha annyit latnad ezt mint en, neked is irritalo lenne a sok bociszem, hogy de hadd legyszi, mert ott ul a barino/anyuka stb. Arrol nem is beszelve, amikor boarding alatt csinaljak ezeket.
2019. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"anno mikor elkezdtem a repulest soha nem kellett fizetni az ules valasztasert, ez vmi ujkori hobort, h a legitarsasagok megprobaljak az utasokat mindenert levenni, persze ugy hirdetik, hogy olcso/fapados jegy es mostmar csomagert, kajaert, piaert is penzt kernek"


A mai alacsony repjegy arak is valami hobort, amikor en kezdtem a repulest, joval 50k folott (mar nem emlekszem pontosan) fizettem Amsterdamig KLM-el. Kaptam szendvicset, vihettem volna nagy poggyaszt. Most 10 ezerbol nyugat-EU-ban vagyok, van kinnt dolgozo ismeros, aki minden hetvegen hazajon a csaladhoz, annyira olcso. Mennyire igazsagtalan mar, hogy csak az fizet, akinek szuksege van ezekre a szolgaltatasokra, miert nem tudjak szetosztani a dijat az osszes utasra??! :)

2019. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem szimpatikusak ezek a mindenféle kamu dumával jövő helycserés emberkék. A rendszer egyszerű, ha fizetsz egymás mellé ülhettek, ha nem, akkor nem, ez ilyen egyszerű.

Engem ne ültetgessen senki sehová, mert ő spórolni akar. Különösen röhejes ez egy dubaji járat esetében.

2019. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tényleg nem drámázik az a válaszadó aki szerint helyjegyet kell venni ha egy helyre akartok ülni. Mi mindig veszünk helyjegyet. Igen, volt rá példa, hogy odajöttek hozzánk is, hogy nem cserélnék helyet, mert a 3 üléses székben mi ketten ültünk csak mi fizettünk mint helyjegy, de a harmadik szék üres volt. Ők meg hárman külön voltak. Kedvesen elutasítottuk a kérésüket.

Szerintem ha hárman vagytok minimális az esély arra, hogy helyet tudjatok cserélni.

2019. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, utólag is lehet helyjegyet venni és akkor egymás mellé ülhettek. Mi is mindig veszünk helyjegyet, hogy a lehetőségekhez képest kényelmesen, együtt utazzunk. Nem adom fel a külön kifizetett helyemet a spórolósok kedvéért, mások sem teszik meg, és ez érthető.
2019. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én Wizzair-el nem repültem és nem is fogok, de az általam kiválasztott helyet nem adom oda senki kedvéért.
2019. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én simán hátraülök mindig a vészkiját mellé ha nem ül ott más. Eddig még soha nem szóltak. Az utaskisérő is csak mosolyog mert látja rajtam a rémületet azóta :-D Sajnos egyszer tényleg majdnem lezuhantunk csak a pilóta még szerencsére időben újrastartolt.
2019. márc. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!