Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krk-szigetről némia jellemző?

Krk-szigetről némia jellemző?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki esetleg volta krk-szigeten, be tudna számolni, higy strandjai, városai milyen feelingűek? Városai esti hangulata? Vadregényes, kirándulós helyek? Nagyon sok jót hallottam róla, de sok más helyre is.

2018. júl. 18. 14:22
 1/7 anonim válasza:
Mi tavaly nyáron voltunk. Nagyon szép környék, este bulik szoktak lenni ami lehet zavaró, de ha te is lent vagy akkor nagyon jó lehet, bár ez természetesen nem mindenhol van. Egy igazi turista paradicsom a környék. Az út odáig nagyon jó. A Plitviczei tavalyhoz el kell mennie mindenkinek aki Horvátországba megy.
2018. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
0%
A krk sziget inkabb vadregenyes mint valami buli paradicsom!Városai igazabol nincsenek is,maximum nagyobb falvakrol beszelhetunk!Strandjai nagyon szepek,stara baska melletti reszen igazi vadregenyes kis öblöket is talalni!ejszakai elet gyakorlatilag nincs,az egesz kimerul a sparti setanyon valo gyaloglasban fagyizasban.....esetleg valamilyen no name együttes zenelésében!De erre a szigetre nem is ezert kell menni!Ha annyira bulizni akarsz akkor amugy ott van rijeka egy köpésre,ott tudsz olyat!
2018. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ilyen értelemben gondoltam az éjszakai életet. Simán annyi, hogy emberek mászkálnak az utcákon, árusok, mindenféle kis boltocska zene. Szóval a tipikus tengerparti esti hangulat. (tujdátok a szokásos, karkötős, törölközős, étterem, helyenként zenészek, arcfestők). Kikőtőben lehet sétálni. Bulik engem hidegen hagynak.
2018. júl. 18. 15:08
 4/7 A kérdező kommentje:
illetőleg látnivalók, akár különleges tájak tekintetében milyen?
2018. júl. 18. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagy csalódás volt Krk sziget. Sok helyen voltam már Horvátországon belül, de Krk tetszett a legkevésbé. Omisalj kimondottan csúnya volt, a hatalmas olajtárolókkal, óriási tanker hajókkal,Baska túl zsúfolt, parkoló hely nincs, a parton mint a heringek annyian fekszenek. Körbe autóztam a szigetet, de nekem nem jött be. Egy Omis, Trogir, Makarska, Zadar, Nin után csalódás volt.
2018. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Krk sziget és települései varázslatosak, Omisalj kivételével mert az valóban csúnya.

Krk óvárosa és Vrbnik is mesés. Baska strandja gyönyörű és sok túraútvonal is van vadregényes öblökkel. A legszebb rész Stara Baska, oda bármikor visszamennék. Ott a tenferi élővilág is gazdag.

A víz mindenütt kristálytiszta, de vizicipő kelleni fog a sünök miatt!

2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Krk városában voltam, nekem nagyon tetszett. Ha továbbment az ember a közeli betonos beach-től és keresett másutt eldugottabb helyeket igazi gyöngyszemekre lehet lelni, persze sok séta árán - ami ilyen gyönyörű part mentén nem is olyan rossz!

Éjszakai élet is van, rengeteg ember mászkál az óvárosban és a parton is egyaránt.

Fiataloknak és időseknek is tökéletes célpont véleményem szerint.

2018. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!