Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki utazott már repülővel,...

Aki utazott már repülővel, segítene?

Figyelt kérdés

Először utazok repülővel. A Ryanair-t választottam és Berlinbe megyek. Mivel csak 2 napra megyek, úgy gondoltam elég, ha csak egy kézipoggyászt viszek.

Alapozót, szempillaspirált, parfümöt hogy tudok felvinni a gèpre? A szempillaspirálban is folyékony anyag van. Kézipoggyászkènt elfogadnak egy picike táskát is, amiben pár apróság elfér?

Esetleg hasznos tanàcsokat tudnàtok adni, a repülőjegy rendeléssel kapcsolatban, vagy hogy plusz költségeket elkerüljek a reptéren bármi miatt? Köszönöm! 24/L



2019. márc. 2. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem bántásból írom, de 1 millió ugyanilyen kérdés volt már, és ugyanennyi válasz. Csak vissza kéne keresni a régi ugyanilyen kérdéseket.

De segítek

10 X 100 ml folyadék mehet Átlátszó fehér zacskóban kell tárolni, és az átvilágításnál ki kell venni a táskádból.

2019. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel tudod vinni. Átlátszó, lezárható zacskóba kell tenni a folyadékot. Én is most készülök Berlinbe, nagyon olcsó a repjegy. Annyira figyelj, hogy a csomagod ne legyen nagyobb, mint amit engednek. Hajlakkot, fújós dezodort nem vihetsz. Én parfümöt se vinnék, nehogy elvegyék. Nem vihetsz drónt se, bár gondolom azt nem is terveztél. :) Kérdezz nyugodtan.
2019. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!