Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott már valaki 16-17...

Utazott már valaki 16-17 évesen Bp. -> London Luton távon egyedül repülővel?

Figyelt kérdés
Kellett valami szülői papír, vagy csak úgy simán átengedtek?

2017. jún. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen, én. Rendszeresen utaztam /utazok.. 16 éves korom óta egyedül utaztam, és semmiféle szülői papírt nem kértek. Sosem volt gondom vele.

21/L

2017. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Én egyszer utaztam 17 évesen és határon oda kellett hívnom anyámat, egyedül nem akartak átengedni.

21N

2017. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rendszeresen utaztam ennyi idősen . Szülők írjanak egy papírt, nem mindig kérték el de jó ha van arra az esetre ha mégis. Magyarul is meg angolul is. Nem kell litániát írni elég csak egy pár sort. Ha viszont nagykorúval utazol akkor nem érdekli őket.
2017. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok megkaptam a privat üzenetedet.

Igen, csak mentem, és nem volt semmi gond. Megállítani csak az ellenőrzéseknél állítottak meg, ahogy mindenkit.

2017. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 evesen utaztam eloszor egyedul. 14 eves korig kell a papir. Miota betoltottem a 14-et lazan utazgatok egyedul, nem kell semmi papir.
2017. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!