Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki ért a repjegykereséshez,...

Aki ért a repjegykereséshez, tudna esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni Los Angelesbe a napokban, a legolcsóbb eshetőségrt keresem! Tudnátok esetleg segíteni, hátha van olyan ajánlat, ami elkerülte a figyelmemet? Én csak elég borsos áron találok és hát több szem többet lát :) eléggé el vagyok szomorodva.. útlevelem, esta-m van:)
2019. márc. 11. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít borsosnak. Pl. 150 ezer retur?
2019. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A repjegyeknél általában minél hamarabb veszed meg, annál olcsóbb. Pár nappal utazás előtt nem fogsz olcsó jegyet találni...
2019. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pontosíthatnál kicsit mit jelent az hogy a napokban. Meg meddig mert ha nincs a visszaútra jegyedbe sem engednek.
2019. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"a napokban"


Sajnos ez az opciód csak drágítja a lehetőségeket.

2019. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bécsből 100 ezer körül vannak jegyek. Többet nem segíthetek, mert nem mondtad, mikor, hogyan és milyen feltételekkel mennél abba a távoli LA-be.
2019. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végeredményben megoldódott a probléma, màr a csatlakozást várom :) 140 ezer forint volt oda-vissza 10 napra, ami nem életem legolcsóbb ametikai repülése, de egész jó:)
2019. márc. 12. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, hogy ugyanezt 100 ezerből is kihozhattad vona, valóban zseniális vásár volt. :)
2019. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Téged már láttalak több helyre hülyeségeket írogatni. Lehetetlen árakról beszélsz. Volt jegy 90 ezerért bécsből oda-vissza 03.11.-től 03.20.-ig. Én 12-én tudtam indulni max 22-ig maradni. Ha ebben az időszakban találsz 100.000-ért jegyet úgy, hogy ne 5napom legyen kint, kérlek mutasd meg!:) állítom még repteret sem láttál közelről, azért mert a pelikán kiírja, hogy repjegyek már 80ezer ft-tól, az még nem jelenti azt, hogy ez 100%-ban így is van..
2019. márc. 15. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg lett volna 100-ért 2 hétre, csak nem írtad mennyi időre mennél ezért nem írtam be. Bécsből. De amúgy a 140 sem olyan vészes ár, ha kicsit mellé nyúlsz lehetett volna a duplája is.
2019. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!