Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 10 hónappal korábban megvenni...

10 hónappal korábban megvenni a repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Megvan a kitűzött dátum. Viszont most nagyon jó áron lenne jegy és nem hiszem, hogy lesz olcsóbb arra a helyre.

Butaság ennyivel korábban megvenni?


2019. márc. 12. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem butaság, pont arra mennek ezzel az árazással, hogy minél előbb vedd meg. De csak akkor tedd ha tuti el tudsz utazni, mert ha mégsem akkor buktad.
2019. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, már megvan beszélve. Eszerint lesznek a szabadságok kikérve.

Viszont ilyen esetben van lehetőség a poggyászjegyet megvenni? Az cssk később fog kiderülni, hogy hány feladott poggyász lesz.

2019. márc. 12. 10:11
 3/7 A kérdező kommentje:

* később megvenni

* csak

Elírtam, bocsánat.

2019. márc. 12. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbb biztos nem lesz. Persze előfordulhat hogy ha nagyon nem fogynak a jegyek pár hónappal korábban olcsóbbra lemegy az ár, de akkor meg a szállás téren kisebb a választék.
2019. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok. Mert már novemberre is jóval drágábban vagy jegy oda-vissza.
2019. márc. 12. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezhettél volna konkrétabban is, mennyiért, hova és mikor mész.

Ha fapadossal, akkor valószínűleg jó nagy hibát követtél el. Egyébként meg találtunk volna olcsóbbat.

2019. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megvettem 10 hónappal előre a repjegyet. Mivel karácsonyról és szilveszterről van szó, és elég népszerű teli szüneti úticél, nemhiszem hogy erre a kiemelt időszakra bármikor is akciózni fogják a jegyeket az év folyamán.
2019. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!