Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél mikor lehet majd...

Wizzairnél mikor lehet majd repülőjegyet venni 2019. november elejére?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hónapja nézgetem az oldalukat, mióta tudom, hogy akkor Londonba kell utaznom. De október 26-nál nincs későbbi repülő jelenleg. Esetleg lemaradtam valamiről és megszűnik a járat/a wizzair maga vagy miért nincsenek kint későbbi járatok?
2018. dec. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Majd jövőre valamikor, de ennyire korán nagy ráfizetés megvenni a jegyet.
2018. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy az első is írta nem érdemes korán megvenni a jegyet. Ha mindenáron hamar meg akarod venni, akkor meg felesleges a Wizzair, annyiért már "rendes" társaságnál is tudsz venni amennyibe a Wizzair jegy kerül ha fél évvel az utazás előtt megveszed.
2018. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ryanair-t is nezd, sokszor olcsobb, en nemreg 10 ezerert repultem oda-visza, egyik iranyba wizz, masikba ryanair.
2018. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%

Bírom a lepontozókat, akik arra nem képesek, hogy beírják miért is ír szerintük hülyeséget valaki. Le*rom, hogy hülyegyerekek lepontoznak vmiért, de ha valamivel nem ért valaki egyet, akkor írja már le, hogy miért, hadd okosodjanak mások.

Ha csak azért pontozgat le vki egy hozzászólást mert ettől jobban érzi magát, az más, akkor örülök neki, hogy hozzájárulhattam a jókedvéhez.

2018. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!