Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mire figyeljek oda?

Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Szóval mivel elmúltam 16 ezért utazhatok egyedül a ryanair repülőgépen.

Most nyáron egyedül megyek Madridba , nagyon félek, hogy nem tudok pl felmenni a gépre, nem tudom mit kell csinálni egy repülőteren.

Életemben 1-szer utaztam repulon tavaly nyáron, de már nem igazán emlékszem, hogy kell mit kell stb.

Főképpen vissza fele félek a legjobban.

Valaki tud segíteni, tanacsot adni?



##repulo ##repules
2019. márc. 21. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fejleszd az olvasási és szövegértési képességedet. AZ nagyon fontos lenne.
2019. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ok, de légyszives a kérdésemre válaszolj.

Ha pedig nem tudsz rá válaszolni akkor NE köss belém.

2019. márc. 21. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem vagy totálisan életképtelen vagy szellemileg visszamaradott, akkor kizárt hogy ne juss fel a gépre. Amolyan hülyebiztos a repterek nagyrésze
2019. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jó köszönöm😅 csak nem értek spanyolul.

Megnéztem egy videót a YouTubeon és láttam, hogy milyen nagy repülőtér és egy kicsit beparáztam😬

2019. márc. 21. 17:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem tudsz spanyolul? Angolul is ki van táblázva minden reptér. Azt meg csak tudsz. De elárulom neked, a keresztanyám, aki kukkot nem tud angolul, beutazta az USA-t.
2019. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért köszi mindenkinek, hogy “segítettetek” .

Csak annyira nagy a reptér, hogy csak na...

Az úgy nem lenne fura hogyha követném a többieket miután leszálltunk a gépről?(ugye még el kell venni a bőröndöt)

2019. márc. 21. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszállásnál érdemes a tobbseget követni, ha nem ismered a repülőteret. Bár valóban, minden ki van táblázva angolul is, plusz ott vannak a jelek is.
2019. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalt utas vagyok azért már mondhatom vagyis hat írhatom és Dublin AirPort sokkal nagyobb a mi kis Ferihegyihez képest de épp ennek ellenére sokkal átláthatóbb mint otthon a kicsike repterünk ...


Ne félj amúgy enis első utamnál életembe nem parasztam annyira mint akkor mindentől de sokkal több az élmény mint a negatív nyilván a Porotokol senkinek sem tetszik de a szabály az szabály

2019. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kovesd a tomeget

tartsd nyitva a fuled, nagy valoszinuseg szerint nem te leszel az egyetlen magyar utas azon a jaraton, ha megtalalod honfitarsaid, nyugodtan csapodj mellejuk

ha eltevedsz vagy elakadsz, legyen nalad kinyomtatva a beszallokartyad es barmelyik egyenruhas legitarsasagos vagy repteri dolgozot nyugodtan megkerhetsz, hogy segitsen, ha nem beszelsz angolul sem, akkor csak nagy kerdo boci szemekkel nezz ra es mutogass ;)

nagy TV kepernyoket keress, azon megtalalod a jaratszamodat es mellette a "gate" vagyis kapu szamat, a mennyezeten logo tablakon pedig kikeresed, hogy merre indulj a te kapudhoz

erekezz a repterre jo idovel indulas elott, hogy az esetleges eltevedesed is siman beleferjen az idobe

2019. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!