Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy kell csomagolni a higiéni...

Hogy kell csomagolni a higiéniai termékeket (sompon, tusfürdő stb. ) a poggyászba, ha repülök?

Figyelt kérdés
kell e valami különleges csomagolás neki, vagy valami.
2019. ápr. 18. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kézipoggyászban 1 decis csomagolásban teheted, és összesen legfeljebb 1 litert, zárható átlátszó tasakban (ezt kapni a reptéren). Biztonsági ellenőrzésnél ki kell venni. Kapni rossmannban meg hasonló boltokban kis kiszerelésű tusfürdőt meg ilyesmit.

Feladott poggyászba úgy teszed, ahogy akarod, amennyit akarsz. Én be szoktam tekerni pluszban egy reklámszatyorba, hogy ne legyen baj, ha kifolyik.

2019. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy pakold, hogy ha kiömlik, ne tegyen kárt a környezetében.

egyébként ha belegondolsz, mennyit fizettél a feladottért, lehet anyiból már odakinn is kaptál volna sampont, tusfürdőt és azt a satöbbit ami nem tudom mi lehet.

2019. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!