Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok beszélni olyan...

Hol tudok beszélni olyan emberrel aki sokat repül, tudja mit lehet csomagolni esetleg van pár tippje?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy a szerencsétlen wizzair oldalán csak pár info van, direkt nem írnak sok részletet, hogy aztán jó sok pénzt leakasszanak. Minden oldalon mást írnak, mást nem írnak. Már elegem van abból hogy bem tudok elkezdeni pakolni

2018. máj. 31. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

"Már elegem van abból hogy bem tudok elkezdeni pakolni"


??? Én már az első utazás alkalmával is tudtam pakolni - pedig én is Wizzairrel mentem :-)

Mit szeretnél tudni?

2018. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg vagy a szövegértési képességeiddel, vagy a lsutaságoddal van a baj. Esetleg mindkettővel.

Nosza, rajta, tessék olvasni!

2018. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok: esteleg azt nem érted/tudod, hogy mennyi csomagot lehet ingyenesen felvinni?
2018. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta, de oszinten wizz air honlapjan van vagy ket szo mibe pakolhatsz, mit vihetsz fel es szevasz

Pl borotva, dezodor, tableta, power bank telefonhoz, a 100ml flakonokbol csak 1kg? Tehat ilyen alap dolgok, amik nincsenek egyertelmuen leirva

2018. máj. 31. 14:09
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Átlátszó nylon zacskóba max 10x100 ml folyadékot lehet felvinni.

Dezodort is ebbe kell tenni, max 100 ml-es lehet.

Power bankot miért ne lehetne betenni?

2018. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
@5: ne hidd, hogy a power bank egyértelmű, pl Indiában nem szállítható feladós poggyászban.
2018. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A power bank mondjuk az akkumulator miatt
2018. máj. 31. 15:43
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
5-ös vagyok, azért kérdeztem, hogy miért ne lehetne szállítani, mert feladós poggyászban láttam, kívülről is jól látható, beazonosítható, BEÉPÍTETT power bankot - akkor azzal mi van? Rendes rep.cédula volt a bőröndön - tehát átment a feladáson.
2018. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

az hogy milyen folyadékot viszel fel, meg mit teszel a kézipoggyászodba, az nem a wizzair dolga. ezeket a biztonsági kapunál világítják át. teljesen mindegy hogy lufthansa, vagy wizz, a meg nem engedett dolgokat úgyis kidobatják, anélkül, hogy tudnák kivel hova repülsz. a wizz csak a méretet szabályozza. van ezer dolog amiért a wizzt lehet szídni, de ez épp nem az.

különben nem annyira bonyolult, folyadékok 100 ml-ig, átlátszó zacskóban. töltő, laptop, tablet mehet nyugodtan kézipoggyászba. sőt. nem is ajánják a feladott pogyászba rakni.

2018. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Es esetleg van valaki aki mindent ismer gyik-en kivul? Mert a kerdesem ez volt, itt is szazan mondjak szaz felen tehat nem jutottam elore
2018. máj. 31. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!