Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaság repülőgépe...

Melyik légitársaság repülőgépein dolgoznak magyar stewardessek a Malév megszűnése óta?

Figyelt kérdés
Sokszor repültem ár, de Malévvel nem sikerült egyszer sem utaznom, így hát jó lenne egyszer átélni milyen egy olyan gépen utazni, ahol beszállás után nem vagyok a magam ura, mert magyarul is lehet szót váltani a személyzettel, meg hát a biztonsági bemutatót se hallottam még magyarul.
2019. máj. 5. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A volt Malévos légiutaskisérők javarészt már kiöregedtek a számából, igy aligha találkozhatsz velük. A Ryanair és Wizzair járatain is föleg magyar személyzet van a budapesti járatokon és a biztonsági bemutató is mindig elhangzik magyarul. Az Malév korszakban sem volt nagy feladat, hogy valaki megtalálja a helyét főleg ezeken a kis gépeken, akkor sem álltak le beszélgetni az utasokkal.
2019. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A Wizzair meg a Ryanair Budapestről induló járatain rendszeresen vannak magyarok, a biztonsági bemutatót is nyomatják magyarul is. Bár nem tudom nekem ez túl sokat nem ad hozzá az utazási élményhez.
2019. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Wizzairnél biztos. Bemondják magyarul is a biztonságit. De nem valami olyasmi ez ami nagy extra lenne
2019. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Wizzair magyar székhelyű légitársaság és ezért sok magyar utaskisérrő van.
2019. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!