Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre (jelen esetben...

Repülőre (jelen esetben wizzair) fel lehet vinni "egy csomó" kaját?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig fog tartani az utam a reptérre jutást, repülést mindent összevéve és sajnos különböző allergia/érzékenység miatt elég speckó, hogy mit ehetek meg és mit nem. Amit a reptéren vagy repülőn (vagy akárhol) vehetnék az nem, így muszáj saját készítésű kaját vinnem magammal.

Nem tudom ilyen gyümölcs, szendvics, esetleg ételesben nem folyós kaja (mint a hal-sültkrumpli). Ezeket vihetem magammal?

Repültem már kajával és soha nem kötöttek bele, de mindig csak 1-2 banán meg max egy szendvics volt nálam és most kicsit bizonytalan vagyok hogy ha pl fél napra elegendőt vinnék:/


2019. máj. 5. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem lehet semmi ilyesmit felvinni
2019. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szilárd ételt vihetsz nyugodtan, folyadékot pedig az érvényes szabályok szerint (minden folyadék, ami nem teljesen szilárd).
2019. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Felnőtt ember kibír pár órát evés nélkül. Amuzgy meg mindenütt lehet kapni olyasmit, amit megehetsz. Milyen franko lesz a szomszédodnak , amikor előveszed a kislabasodat a suktkrumpliddal....
2019. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Aki halat eszik repülőn, az bármilyen aljasságra képes.
2019. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hármas, elég sokaknak vannak speciális étkezési igényeik, ezek jó részenek fontos az időzítése is. Persze, az egészséges ember kaja nélkül is elvan egy darabig, de vannak, akiknel a kimaradó etkezés az átlagnál sokkal durvább hatásokkal jár.


Kerdező, a folyadékokra es zselékre vonatkpzóan van mennyisegi klrlátozás, szilárd táplálékra nincs. Azonban a fogadó ország élelmiszerbiztonsági előírásai tilthatják bizonyos élelmiszerek bevitelét, ezért fontos, hogy legyenek nálad megfelelő orvosi papírok.

2019. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó a hal hülye példa volt. Köszönöm a (hasznos) válaszokat :)
2019. máj. 5. 16:13
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

5!


Banán, sültkrumpli, hal és szendvics van említve. Ez milyen speciális etkezesi igeny, ami 2 orankenti étkezést igenyel?

2019. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne a halon meg sültkurmplin lovagoljatok már könyörgöm, az inkább az állagra szólt, hogy nem levest meg ilyeneket akarok magammal vinni hanem szilárd kaja. Egyébként igen, legalább 3 óránként ennem KELL és korlátolt, hogy mit ehetek :)
2019. máj. 6. 10:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért lovagolok ezen, mert állításod szerint olyan speciális diétád van, amihez semmit nemlehet a repülőtéren beszerezni. A felsoroltak egyike se diétás étel, el nem tudom képzelni mi az amit ehetsz és nem kapható a repülőtéren.
2019. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hízókúrán van a kérdező, és ezért kell folyamatosan zsíros és egészségtelen ételekkel tömnie magát.
2019. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!