Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Könnyű az angliai repterek...

Könnyű az angliai repterek közötti utazás?

Figyelt kérdés
Ha pl én a Lutonra érkezek de a Heathrowról indulok tovább és hagyok magamnak 4-5 órát az àtszállásra, tömegközlekedéssel könnyen megoldható? Ha bonyolult és eltéveszthető akkor inkább kifizetek egy taxit de gondoltam beszélek angolul, utaztam már sokat, csak megoldom :) ha valakinek esetleg van tapsztalata (én Londonban még sosem jártam) az àrakról, a jegyzípusokról, az éjszakai tömegközlekedèsről (valószínüleg visszafele éjjel kéne A reptérről bbe mennem) és leírná nekem, azt megköszönném :)
2019. máj. 22. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lutonról indul busz a Heathrow reptérre.
2019. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Londonba be se kell menned, úgyis kiesik nagyon
2019. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok újra:

www.nationalexpress.com

itt tudsz buszt nézni, foglalni

2019. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A busz menetideje menetrend szerint 1 óra körül van, terminaltol függően. Azt ajánlják, hogy a busz érkezése után legyen még 3 órád a reptéren, ami persze sokszor túlzás, de nem teljesen alaptalan. Így azt mondanám, 4 óra elég necces, 5 már elég lehet.
2019. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!