Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » El lehet azt intézni, hogy a...

El lehet azt intézni, hogy a repülőn ne a jobb, hanem a bal oldali ülés sorba üljek?

Figyelt kérdés
Ez már a 9. repülésem lesz, de soha nem ültem még a bal oldalon. Nem láttam még, azt a tájat, a jobb oldali táj viszont már a könyökömön jön ki.
2019. máj. 24. 04:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5, 10-es.

Nem tudom, milyen légitársasággal utazol, de "fapadoséknál" nem így van: ha vásárolsz úlőhelyet, akkor akár 30 nappal az utazás előtt is becsekkolhatsz (Wizzairnél tuti), ha nem vásárolsz ülőhelyet, akkor csak 48 órával az utazás előtt lehet online csekkolni- de ekkor még mindig vásárolhatsz ülőhelyet - csak ekkor már nem lehet annyi helyből válogatni. Ráadásul, ha nem egyedül utazik az ember, akkor jó eséllyel szétültetik az utasokat.

2019. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt: ha nem vásárolsz ülőhelyet még 48 órával indulás előtt - akkor oda kell ülni, ahova osztja a gép.
2019. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy mentem Clickair-el, Wizzair-el, Ryanairrel, Air France-al, Transaviával, Meg Turkish Airwais-al. A Malévről sajnos lemaradtam. ☹️
2019. máj. 24. 20:48
 14/16 anonim ***** válasza:

11, 12:

Fapadost nem ismerem. Legutobbi legitarsasagok amivel utaztam Lufthansa, KLM, Swiss, Singapour Airline, etc., ezeknel meg a többinel is eddig 24 oraval elötte be lehetett check-in, persze ki volt osztva az ülöhelyem, de eddig majdnem mindig at tudtam "helyezni" a legitarsasag honlapjan az ülöhelyemet. Kerdezö melyig legitarsasaggal utazol most?

2019. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Valószínű Ryanair
2019. máj. 24. 21:48
 16/16 anonim ***** válasza:
88%

11,12 vagyok:

Most néztem meg: a Ryanairnél, ha megvásárolja az ember az ülőhelyet, akkor 60 nappal az utazás előtt lehet becsekkolni online, ha nem vásárol, hanem a kiosztásra bízza, akkor csak 48 órával előtte.


Kérdező, itt tudod elolvasni a részletes feltételeket - csak jól le kelll tekerni az utasfelvételig:

[link]

2019. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!