Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Poggyász (Válltáska) nagyobb...

Felnagy Zoltán kérdése:

Poggyász (Válltáska) nagyobb mint a megengedett méret, felvihető?

Figyelt kérdés
A Wizzair oldalán feltűntetett 40x30x20 helyett kb 43x22x22re sikerül a táska, de valamennyire összenyomható az a pár centi a megengedett alá, szabályos ilyen módon megoldani?
2019. jún. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha a sulya oke, akkor igen
2019. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felvihető, maximum megbüntetnek ezzel számolj. Nem gonoszkodni akarok ne érts félre. Van egy megadott méret addig oké. Utána lehet szerencséd de járhatsz pórul is. Esélyed mindenesetre lesz arra hogy megbüntetnek. Ne gondold hogy a wizz kaliberű légitársaságok pont a nyári szezonban dőlnek hátra, hogy jaj annyi embert lehúztunk már most kicsit hagyjuk őket. Nekem 1 centin múlott kereke miatt kaptam a büntit. Vagy letörhettem volna a bőröndöm kerekét és tipp top fel is engedték volna. Kifizettem inkább és itt nem vádolni akarok senkit, nekem volt 1 centivel több tudomásul vettem és nem akartam az egyébként nem 2 filléres bőröndömet megcsonkítani.
2019. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válltáska esetén nem lesz gond.
2019. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsit összenyomható és belepréselhető a méretbe (egy fémdobozba kell belepróbálni), akkor jó lesz.
2019. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!