Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repüléshez (AirFrance) hogyan...

Repüléshez (AirFrance) hogyan kell bepakolni a csomagokat?

Figyelt kérdés
Kínába utazom majd hamarosan és elöljáróban annyit mondtak, hogy a bőröndbe pakoljunk mindent, ami folyékony (smink, innivaló, alkohol) és nincsen nálunk semmi elvámolnivaló. Viszont van a szabály, hogy nem tudom mennyi folyadékot lehet összesen felvinni, több adagban meg egyebek. És én ezt most nem értem, hogy vigyek csak mindent, amit szeretnék, mert nem lesz vele gáz vagy pedig oda kell figyelni ezekre?
2019. jún. 25. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha felviszed a csomagot (megadott méretű kis bőrönd és/vagy táska) az utastérbe magaddal, akkor kell figyelni a folyadék mennyiségégére. Le van írva minden társaság honlapján, hogy mit lehet, mit nem. Mert a folyadékon kívül van még, amit nem lehet felvinni, pl. szúró, vágó eszközök. A felvihető csomagok száma és mérete is le van írva. Ez változó társaságonként és attól is függhet, hogy milyen jegyet vettél. A legjobb a foglalásodat megnézni és ott le van írva.

A feladott bőröndbe, ami a csomagtérbe kerül, nyugodtan lehet vinni folyadékot, nem kell figyelni, hogy a tisztálkodási, kozmetikai szerek mekkorák.

2019. jún. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudok megnézni semmit sem, mert nekem sajnos valamiért nem működik az oldala és így konkrétan semmit nem látok belőle, sem telefonon, sem gépen :(
2019. jún. 25. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Így sem látod: [link]
2019. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a választható fülecskéket, hogy how many baggage items stb., de azon belül semmit...
2019. jún. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!