Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Felszallhatok -e a repulore...

Felszallhatok -e a repulore rovid sport alsoban?

Figyelt kérdés
Utaznek vissza Eszak-Amerikaba, de minden cuccom jocskan koszos, mosni meg mar nincs ido. Egy rovid Nike alsot szeretnek viselni, amiben futni szoktam. Siman felengednek, vagy ez problemas?

2019. júl. 11. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem alsógatya akkor termeszetesen felengednek. Mondjuk fázni fogsz.
2019. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nike torna gatya, combkozepig er.
2019. júl. 11. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nyugodtan húzzatok le, de akkor is elmondom a véleményem: nemrég utaztunk repülővel és épp megjegyeztem a fiamnak, hogy milyen igénytelen öltözékben utaznak némelyek.

Eskü, nem vagyok egy flancolós valaki - de szeretek egyszerűen, de normálisan kinézni.

Oké, hogy kényelmes ruha kell, de azért a "mackónadrág" jellegű ruhákat hanyagolnám egy repülés kapcsán: farmer, vászon- vagy sztrecsnadrág ugyanolyan kényelmes tud lenni.


Kérdező, lehet, hogy felengednek, de én nem "égetném" magam egy futóshortban - arról nem beszélve, hogy tényleg fázni fogsz.


Javaslatom: bármelyik kínai ruhásboltban 3 ezerért már kapsz egy átlagos hosszúnadrágot - ha Észak-Amerikába van pénzed repülőjegyre, ne legyen már ez egy extra kiadás.

2019. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fel.

Egyszer, amikor mi utaztunk, egy csapát legenybucsus srác is jött a géppel. A leendő férjet nőnek öltöztették: miniszoknya, necc combfix, haspolo...Kimomdottan jól nézett ki a szőrös labaival. Senkit nem zavart, bár az is igaz, hogy a legikiserok kitüntetett figyelemben részesítették 😂😂😂

2019. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

persze, felengednek, de arra tenyleg keszulj, hogy fazni fogsz

raadasul pledet sem adnak mar mindehol ingye, mint anno...

most utaztam USA-BUD vonalon a norvegokkal es $5 levettek a pledre :(

2019. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én eleinte mindig majdnem hogy csinosan öltöztem repüléshez, aztán eljutottam arra a pontra hogy olyan gyakran megyek hogy nem érdekel mi van rajtam. A repülőgépek, főleg a fapadosak, amivel én járok, kényelmetlenül úgyhogy mindig melegítőnadrágban trikóban és sportcipőben, vagy nyáron rövidnadrágban trikóban és flioflopban megyek. Lehet egyesek szerint igénytelen, de kényelmes, a többi nem érdekel. Szóval nyugodtan menj abban amiben szeretnél, amíg nem érzed az hogy túl "inappropriate" (bocsi nem találtam rá jó magyar szót)
2019. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, nem kell csinosan felöltözni - csak normálisan.

Szerintem...


És igen, lehet megint lehúzni, de szerintem színházba, esti előadásra - hangsúlyozom, esti! - sem "illő" szandálba és shortba menni - bár egyesek szerint ez is elfogadható.

Szerintem meg nem.

Nem azért, mert a külsőségekre adok és bizony nem fogok báli ruhába menni tele fukszokkal, de nem is fogok ugyanabba a ruhába menni, amibe nappal a közértbe.


Nem azt mondom, hogy nem lehet kényelmesen öltözni - csak úgy gondolom, mindennek megvan a maga helye, ideje. Ennyi. (3-as vagyok)

2019. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!