Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha egy külföldi nyaralás...

Ha egy külföldi nyaralás alatt nem vagyok elégedett a szállással, milyen eszközeim vannak reklamálni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy hotelt külföldön, ami meglehetőség drága árkategotiás. Nagyon szép és különleges de a 3. szintig a kilátas teljesen átlagos. Ezért már foglaláskor /5hónappal korábban/ jeleztük,hogy a 4. szint körül szeretnénk foglalni, ami már viszont gyönyörű. Visszaírták, hogy "rögzítik a rendszerben a kérést és mindent megtesznek annak erdekében, hogy a kérésünk teljesüljön"

Ehhez képest amikor odaértünk akkor derült ki hogy csak az 1.emeletre tudtak rakni.(amit ha időközben meg tudunk, le mondjuk a foglalást)

Én azt gondolom hogy ez megtévesztés,Ők viszont kitartanak amellett hogy nem ígérték meg.

(A nyaralás letöltöttük, mert nem volt visszamondható)

Ti mit csináltatok volna?



2019. aug. 6. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat tenyleg nem igertek meg. Nektek kellett volna hatarozottabnak lenni foglalaskor, kijelenteni, hogy ha nem 3 folotti, nem kell.
2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 D. Brasco ***** válasza:
100%

""rögzítik a rendszerben a kérést és mindent megtesznek annak erdekében, hogy a kérésünk teljesüljön"


Ebben mi a megtévesztés??Igertek valamit(és nem garantáltak)ami aztán nem úgy lett!Ez a világ már csak ilyen.....

2019. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tévesztettek meg! Semmilyen jogalapotok nincsen reklamálni! Volt egy kérésetek, amely rögzítve lett, és ha úgy adódott volna, teljesítették is volna. De ígéretről szó sem volt! Semmilyen garanciát nem adtak arra hogy a kérésetek teljesítve lesz! Kár tovább rugóznotok ezen
2019. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát ha nem 4 havi fizetésről lenne szó meg egy 10 emeletes szallodárol, engem se erdekelne.
2019. aug. 6. 20:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a válaszukból kiderül, hogy nem tudják garantálni, így semmi meglepő.


Mondjuk nekem fura, én biztos nem költeném el 4 havi fizumat egy szállásra. Meg mondjuk, ha egy szálláson vagyok a kilátás viszonylag sokadlagos szempont nekem.

2019. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen esetben semmit nem tudsz tenni. Amúgy is tudhatnád hogy a jobb kilátású szobák felárasak. Nem azon múlik hogy ki mikor foglal. Valószínűleg mikor megírtad nekik az igényeidrt az egész szálloda azon fetrengett két napig.
2019. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem tudsz semmit tenni ha 4 havi béred ment el erre. Nem lett garantálva neked a kérésed! Így reklamálni nem tudsz
2019. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt irjak, hogy "garantaljuk onnek az ötödik emelet 124.szobajat", majd ezutan az elsore raknak, akkor vannak jogaid. Ok mivel tudtak, hogy ilyet nem tudnak garantalni, nem is irtak ezt, es nyitva hagytak a lehetoseget, hogy lehet, hogy nem lesz lehetseges ez. Te ennek tudataban mentel oda, ha kepes voltal a level idejeben az erto olvasasra, nem voltal egyaltalan megtevesztve semmilyen szinten.
2019. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok elgondolkodtató dolog van ebben. Egyrészt sok szállodában a jobb szobák más árkategóriában vannak és külön kell foglalni. Lehet, hogy ti az olcsóbb, nem panorámást foglaltátok. Persze ekkor visszaírhatott volna a hotel, hogy módosítsátok a foglalást. Amúgy pedig általában figyelembe szokták venni az igényeket. Az is kérdés, melyik országban történt a dolog, mert tőlünk keletebbre kell egy kis baksis, hogy olajozottan működjön a rendszer...


Azon is gondolkozzatok el, hogy minek nektek ennyi pénzt költeni szállásra, évi egyszeri rongyrázásra. Aztán egy kis félreértés és így jártok...

2019. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenki másra szeret költeni. Mi az utazásra nem sajnáltuk. Egyébként sokat hezzitáltunk rajta de nagyon különleges nek bizonyult. Az összes ilyen jellegű szóba egy árkategóriás amúgy. Kétévessel mentünk, így számított hol töltjük az alvás időt mert hogy a szobát ugye nem tudtuk elhagyni.
2019. aug. 7. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!