Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Van a bookingon 10/10 es száloda?

Ateszkapitány3 kérdése:

Van a bookingon 10/10 es száloda?

Figyelt kérdés
Na jo ez lehhet hulye kerdes de engem eskuszom erdekel. Hogy valaki talalkozott e 9,8-10 pontos szallodaval. Aki veletlen mar talalkozott ezzel az elkuldi a szaloda nevet csak mert erdekel hogy az emberek mit tartanak a legjobbnak. (ha ezt meg lehhet fokozni akkpr ne olyat ami egy eldugott vendeghaz egy 100 fos pakisztani faluban amin egy szavazat van hanem amire tenyleg sokan is szavaztak. Vagy ha szuron az ilyen keresest be lehhet alitani az is nagyon jo lenne ha valaki elmagyarazna. Valaszokat elore is koszonom

2019. aug. 14. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani, hogy a legmagasabbra értékeltek legyenek elöl.
2019. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van, de azt is bele kell venni, hogy az emberek ha maradéktalanul elégedettek, azt gyakran magukban tartják, míg ha bajuk van, azt kegyetlenül kimondják. Így általában egy 7-es értékelés se rossz, mert a problémás oldal nagyobb súllyal jelenik meg, mint a problémamentes.
2019. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, ez egy B&B Nápolyban (Vomero negyedben) a férjemet ide vittem meglepetésből a szülinapjára, szuper volt minden (9.9-es értékelésű).

Be lehet egyébként állítani a szűrőknél a pontszámot.

2019. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10/10 -es szálloda jó eséllyel nincs - mivel az emberek különbözőek, ezért a dolgokat is különbözőképpen látják, s mindig lesz valakinek valami problémája.

Pl. volt, hogy olvastam egy szállodánál, hogy keménynek találták az ágyat - én meg örültem ennek a "kritikának", mert nekem meg pont az a jó :-)

2019. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 10/10-es akkor lehet, ha frissen nyitottak és az első vendég elégedett volt mindennel :-)
2019. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!