Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha meg akarok szállni egy...

Ha meg akarok szállni egy panzióban nem "kötelező" ott maradni másnapig?

Figyelt kérdés
Csak pár órát tervezünk megpihenni egy hosszú úton és este mennénk tovább, mivel csak nekem van jogsi. Ugyebár a kijelentkezés mindig másnapra szól mindig.
2019. szept. 8. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor eljöhetsz, e helyek nem börtönök.
2019. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bubuka508 válasza:
100%
Elmehetsz bármikor, ha a kulcsot leadod, de ennyi rövid időre mi értelme van? Ez nem pihenés.
2019. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel hosszú utat teszünk meg odáig és idő függvényében oda kell érni igy nem tudunk ott aludni. Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 8. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetted a minimum időt, amíg kiadnak egy szobát (általában egy éjszakát), nincs semmi akadálya. Hogyan is tarthatnának vissza?
2019. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Azért a bejárati ajtót gyakorlatilag be tudják zárni, bár elvileg a kereskedelmi szàlláshelyekre vonatkozó tűzvédelmi szabàlyok ezt nem teszik lehetővé, hiszen mindig kell menekülési útvonalat biztosítani.


A szálláshelyek jelentôs részében nincs éjjel-nappali recepció, így mindenképp egyeztessetek a szállásadóval és fizessetek természetesen bejelentkezéskor. Ezzel együtt én nem találkoztam olyan hellyel, ahol óriási probléma lett volna a korai kijelentkezés. (A bejelentkezés más tészta, mert ott sokkal inkább van szükség a személyzet jelenlétére, de ez a kérdés nem erről szól. )

2019. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!