Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik a legjobb úticél...

Lorie.katyja kérdése:

Melyik a legjobb úticél Görögországon belül?

Figyelt kérdés
A grand tourssal szeretnénk utazni és az alábbi görög úticélok elérhetőek:Paralia, Neos Marmaras, Sarti, Zakythos, Tolo, Korfu-Sidari, Kefalonia-Skála, Nei Pori, Parga. Szerintetek melyik a legjobb választás ezek közül?

2020. jan. 6. 13:38
 1/5 anonim válasza:
Én Zakynthoson jártam már. Azért is tudom javasolni, mert egy viszonylag kis sziget az egész, viszont sok a látnivaló, de így nem kell annyit utazni egy-egy helyre. A vendéglátósok nagyon kedvesek, bár ez Görögországban általános. A népszerű strandok átlagosak, de eldugottabb helyeken csodaszép partszakaszokat lehet felfedezni. Éjszakai élet is rengeteg opciót kínál a bulinegyedben, ha valaki arra vágyna.
2020. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én listám szerint: (mindegyik helyen voltam Neos Marmarason kívűl, aminek utánanézve tuti nem választanám)

1. Kefalonia

2. Zakhyntos

3. Korfu

4. Parga

5. Tolo

6. Sarti

7. Paralia

8. Nei Pori

2020. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. Pargan meg Zakhynthoson jártam már. Parga nagyon tetszett a kis szűk utcái miatt, meg azért mert nem ilyen tipikus üdülőnegyed hangulata volt mint pl Nei Pori..
2020. jan. 6. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Paraliát felejtsd el. Pargát, Kefalóniát vagy Korfut javasolnám ezek közül, bár nekem Zakynthos is nagyon kellemes csalódás volt.
2020. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Sarti.
2020. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!