Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Külföldről idelátogató vendége...

Külföldről idelátogató vendégek hogyan oldják meg az internetezést?

Figyelt kérdés

Igen, nincs már roaming díj így mobilról okés, de az is legtöbbször véges.

Üzleti útra érkező vendégekre gondolok. Szállodában van (ha van normális jel) wifi, oké... de ha onnan kimozdul?

Hotelek, és ott dolgozók tapasztalataira lenne szükségem.



#lefedettség #internet lefedettség #külföldi internet használat
2020. jún. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobilnettel, sokszor azt is a cég állja. De ha nincs az embernek céges telefonja, pl. Nyugat-Európában havi 6-7 ezer forintért korlátlan mobilnet jár a csomaghoz, nekem is ilyen csomagom van havi 20 euróért és ezt szoktam használni EU-n belül, magán és üzleti úton is. Navigálni lehet offline térképpel is és rengeteg helyen van wifi.
2020. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A telefonon ez állandóan megvan. Minden valamirevaló szálláson is. Közlekedés közben ritkán van rá szükség, hasonlóan múzeumlátogatás során is. Üzleti tárgyalás esetén szintén van net.

Nem igazán értem, mi a kérdés. Hol a probléma?

2020. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:

Veszel egy itteni sim kartyat amin van net,vagy előfizetéses csonagot es jo napot.

Komolyan nem is értem a kerdest.......

2020. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopra gondolsz? A telefon arra is tud osztani netet. De amúgy azt miért akarná a szállodán vagy az üzleti partner irodáján kívül használni?
2020. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Városban mászkáláskor a telefonján/tabletjén használja, abba meg vehet SIM-et, bár EU-s embernek az is fölösleges, nincs roamingdíj. Szállodában meg ahol szükség van rá, pl. irodában, úgyis lesz. Ha meg mindenképpen laptopra kell, vesz egy mobilnet sticket, és abba SIM-kártyát, külföldön én is szoktam.
2020. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!