Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés közben telefonálás?...

Repülés közben telefonálás? Internetezés?

Figyelt kérdés

Lehet telefonálni vagy SMS-t küldeni miközben fent van a gép?

Szokott lenni wi-fi a repülőkön?

(Nem fapados járatokra gondolok.)



2018. jan. 4. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Telefonálni, sms-ezni nem lehet.

Wifi van ahol van.

2018. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

akkor tudsz még amikor beszallsz, utana szólnak mindneki tegye el a telót, kapcsolja ki. de ha fent vagy a magasban, ott hogy lenne eleve térerő?

de egyebkent biztonsagi okokból sem engedik a telefon hasznalatat.

2018. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Wi-fi van ahol van de economy classon rendszerint fizetős. Businesst nem tudom. Persze ne szàmíts nagy sebességre, max a mailjeidet tudod olvasni, de online játszani, filmet nézni vagy zenèt hallgatni nem.

Utoljára mikor vettem pár hónapja, akkor a 200 megás csomag került 40 euróba. Ez kb az éjjeli útra elég is volt.

2018. jan. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fizetős a wifi, akkor businessen is fizetős, bár businessen már rég utaztam, szóval nem biztos. Qatarral voltam legutoljára, ott úgy emlékszem 10(?) perc után kikapcsolt, és onnan fizetős volt a wifi.

SMS-t, hívást nem nem tudsz intézni, repülőgép módba kell rakni az elektronikus eszközöket (kikapcsolni nem kell általában).

2018. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

A nem fapadosokon van ahol van nemcsak wifi hanem fedélzeti telefon is.


Az Emirates járatain például minden ülés támlájában be van építve egy telefonkagyló, kiveszed, benyomod rajta, hogy mit szeretnél, lehúzod az oldalán lévő sávban a hitelkártyád, beírod a telefonszámot és már tárcsáz is.


Wifi pedig economy classon 20 Mb van ingyen, de időben is le van korlátozva, ha jól emlékszem talán négy órában.

2018. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45%
Általában a tengerentúli járatokon van wifi, amúgy a kis európai utakon nincsen.
2018. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!