Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hova jártok kutyussal nyaralni?

Hova jártok kutyussal nyaralni?

Figyelt kérdés

Olyan kutyabarát szálláshelyek érdekelnének, amikkel meg voltatok elégedve.

Előre is köszi!



2020. szept. 12. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Minek kell a kutyát nyaralni vinni? Ha nem tudod hova rakni akkor minek a kutya?
2020. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nem tudom hova rakni, szeretünk együtt lenni és szándékosan nem akarom lepasszolni. Köszi a hasznos választ.
2020. szept. 13. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Mátrába, Zempléni hegységbe. Sokat túrázunk, a kutya is imádja.
2020. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
És gondolom, a többi pihenni vágyó ember is élvezi a kutyád társaságát.
2020. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogy kéne megnyílvánuljak provokatív kötekedő válaszokra?

Vedd már észre magad, én csak feltettem egy egyszerű kérdést te nem tudtál nekem ebben segíteni, csak direkt beszólni szerettél volna és úgy csinálsz, mintha ismernél engem vagy a kutyámat.

Sajnálom, ha rossz tapasztalatod volt ilyen téren, de nem ismersz minket.

Nem szeretnénk senkit zavarni természetesen a pihenése alatt, élni és élni hagyni.

2020. szept. 19. 15:52
 6/10 anonim válasza:
100%
Mi két kutyával (biewer terrier és welsh terrier) mentünk el Olaszországba, Lido di Jesoloba. A hátsó ülésre voltak bekötve hám + autóspóráz segítségével. Minden megálláskor kínáltuk őket vízzel + pisi/kaki ha kellett. kb 9 órás volt az út. Apartman kutyabarát volt. Minden étterembe jöttek velünk. Volt mellettünk egy park, odajártunk sokat. Este sétáltunk együtt a 8 km-es sétálóutcába, a boltokba bejöhettek. Imádtuk! Bárhova bejöhet szinte a kutya, és van kutyabarát strand is.
2020. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Belföldön pedig Nagyatádon voltunk a kutyákkal. A hotelnek mondjuk annyi volt a kutyabarát része, hogy a szobában lehettek, más nem. Felfedeztük a környéket, ez is szuper volt. Fagyizóba, étterembe bejöhettek.
2020. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Na nekem is ezért van elegem a kutyás barmokból, mert már sok amit művelnek, meg amiket követelnek. Az ember a kisujját nyújtja nekik és az egész karod kell. Amióta hatalmas divat lett a kutyatartás, úgy 4-5 éve. Lassan már emberi jogokat követeltek a kutyáitoknak, mert szerintetek az már majdnem ember. Az éttermekbe, már nem csak a teraszra, de már bentre is sokan beviszik. Nem tudom hol van ilyenkor az ÁNTSZ. Én biztos nem ülnék be ilyen lebúj étterembe, ahol kutyákkal kell együtt zabálni. Éljenek meg a kutyás vendégekből! Strandra, mindenhova beviszitek. Gondoltatok arra, hogy van aki nem óhajt a dögjeitekkel együtt pancsolni, meg együtt zabálni? Pórázra kötni az utcán persze minek? Ami mellesleg kötelező lenne. Ha elütik a dögöt, akkor még ezek akarnának Olaszliszkázni. A kutyasz.rt felszedni utána az utcán, minek? Az ugatást meg viselje el mindenki, a szomszédban, a szállodában, mindenhol. És még a tűzijátékot is ti akarjátok betiltatni, mert zavarja a kutyáitokat.
2020. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
Ma 13:06: Vannak felelőtlen állattartók, akikre lehet, hogy igaz amit írtál. De van amúgy egy hatalmas magyar kutyás közösség is, aki tényleg megneveli a kutyáját. Most akkor mi se vigyük magunkkal az ilyenek miatt az engedelmességi vizsgás, jólnevelt kutyáinkat? Mi baj van azzal, hogy az étterem kerthelyiségében a székem alatt ott alszik a kutyám? Aki meg se mukkan a hotelekben. Kutyabarát strand pedig alig van. Valószínütlen, hogy épp egy ilyenbe mennél véletlenül.
2020. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ 6,7 mindenképpen rá fogunk nézni nagyon jól hangzik!

Illetve 13 szívemből szóltál, maximálisan igazad van, nyílván én sem egy neveletlen büdös vakarcsot akarok nyaralni vinni. Én is emberből vagyok engem is zavarna.

2020. szept. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!