Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nem szólnak meg azért hogy...

Nem szólnak meg azért hogy Budapesten a Four Seasons Hotel Gresham Palace-előtt álló luxus/sportautókat odamegyek és csak körbefotózom? Nem lenne ebből baj, vagy egyből jönne az őr és kitöröltetné velem a képeket?

Figyelt kérdés
Illetve a nap mely részében láthatók igazán ritka autók ott,pl:Rolls-Royce, Lamborghini, Ferrari, Aston Martin stb?

2020. dec. 31. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű
2020. dec. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az értelmét nem látom az egésznek. Millió+1 fénykép van ilyen autókról a neten, ráadásul nem is akkora különlegességek, mint például egy 100x-os értéket képviselő jacht vagy magángép. Még Európát sem kell elhagyni, Londonban 3 percenként szembejön egy.
2020. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az értelme tényleg nem sok. Emlékszem még a 90-es években, német keresztapám ellátogatott hozzánk Magyarországra egy Porshe-val. Sose felejtem el, mindenki jött megcsodálni a tyúkól mellett a sportautót :D Azért a Trabantok, Ladák korszakában egy Porsche nagy cuccnak számított, nem láttál még képen sem nagyon, hiszen internet sem volt.


Na de 2020-ban azért már nem ördögtől való dolog, hogy szembe jön egy Lamborghini pl. Fényképet meg aztán találni dögivel, akár utcai akár profi fotót.

2020. dec. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Fotózni nem feltétlen megengedett, mert egy csomó prívát dolgot is rögzít a kamera, a rendszámtól kedve a személyes belsörészekig.
2020. dec. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább képezd magad, vállalkozz, fejlessz a személyiségeden! Ha ez a prioritás, hidd el, manapság már nem kell csoda ahhoz, hogy hasonló kaliberű autót vegyél idővel, és akkor nem csak fotózgatod majd. Csak itt Sopronban futkozik 2 Bentayga, legalább 3 Ferrari, a 40 milliós kategória pedig megszámlálhatatlan számban reprezentálja magát.
2020. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor hogy olyan válasz is érkezzen amit vár a kérdező:

Nem, a Greshamál nem szólnak és ki sem töröltetik, millió egy ember van aki fotózza ott a kocsikat, elég ha ezt az oldalt megnyitod:

[link]

Millió és egy autóritkaság Budapestről, több mint a fele a luxushoteleknél áll. A hoteleknél amúgy ha nyilvánosan kinn áll az autó, sehol sem szólnak érte, maximum a tulaj ha pont vele találkozol, de a londíner meg a parkolóőr semmit se fog szólni, megszokták, mondom van 20 ember kb. aki minden nap arra megy és fotózza ezeket plusz a rengeteg turista stb. A mélygarázs már más tészta, ott változó hogy lemehetsz-e vagy kizavarnak. Én személyesen is fotóztam ilyen kocsikat említett helyen, szóval tudom miről beszélek.

Hogy mikor állnak kint? Teljességgel kiszámíthatatlan. Volt hogy nyáron, turistaszezon közepén egy sima BMW állt ott és semmi, meg olyan is hogy november végén volt 2 Lamborghini, 3 Ferrari meg mittudomén mi. De mostanság elég sűrűn áll ott legalább 1-2 ritka és drága darab, ha arra mész nagyot nem bukhatsz. Amit linkeltem fentebb ott meg csemegézhetsz hogy mire számíts, mivel találkozhatsz potenciálisan.

2021. jan. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 és #6-os kérdezőnek köszönöm a válaszát! :)
2021. jan. 1. 11:14
 8/8 anonim válasza:
20%
Ha kimész olaszországba, kb minden második kocsi egy Rolls-Royce
2021. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!