Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most, hogy a turizmus összesza...

Most, hogy a turizmus összeszarta magát, mi lesz a 10 millió Four Seasons Hotel tulajdonosok hazájával?

Figyelt kérdés

Eddig mindenki lakáskiadásból élt meg. De most hogy beütött a világgazdasági Krach, mi lesz? El kell menniük dolgozni a tulajoknak is? Na de várj, nincs munka sem!!

Mi lesz így?


2020. ápr. 26. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Az olyanok mint én, tovabbra is lakáskiadásból élünk... egyszerű a keplet, soha sem a csóró volt a celközönségem.

Minap fel is hívott az egyik bérlőm és megnyugtatott, mondta, hogy megszűnt a munkahelye, de ne aggódjak, a sporolt pénzéből 220 éves koráig fent tudná tartani az egzisztenciáját.

2020. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg Lőrincet meg Ráchelt, mit csinálnak a szállodáikkal. Mindenesetre ők kapni fognak állami támogatást, mint tudjuk.
2020. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk ki van adva egy házunk, havi 120 ezerért. A bérlők köszönik szépen jól vannak, és nem akarnak elmenni.
2020. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

"Eddig mindenki lakáskiadásból élt meg."

Igen, mind a 9 millió magyar ember....


"De most hogy beütött a világgazdasági Krach, mi lesz?"

Mi lenne? ugyanaz, mint eddig.


"El kell menniük dolgozni a tulajoknak is?"

Eddig is dolgoztam. Máskülönben nehezen tudtam volna lakást venni kiadásra.


"Na de várj, nincs munka sem!!"

De, pont ugyanúgy van munkám (munkánk) mint eddig.


"Mi lesz így?"

Ugyanaz, mint eddig. Az albérlőim fizetnek rendesen, mivel otthonról dolgoznak azóta. Én is otthonról dolgozom azóta. Mindenki él, ahogy eddig.

2020. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Balázska! Hiányoltalak a minap. De örülök, hogy élsz még. Írd ki a neved megint, legyél szürke szamár meg paranoid droid meg ilyenek. Úgy az igazi.
2020. ápr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából május közepéig van válságban a turizmus. Amint nyílnak a kocsmák, jön a fapados, és nem kell karanténozgatni az embereket, úgy lóerő meg újra az AirBnB. A fiatalok mindig igényelték a szórakozást, és a másik nem társaságát, és amíg egy brit, francia, belga ember olcsóbban jut el Budapestre, mint otthon országon belül A-ból B-be, és olcsóbban bulizik itt, mint otthon egy ebéd ára, addig lesz is turizmus, lesz igény az AirBnB-re. A korlátozásokat pedig nem lehet már sokáig fenntartani, mert kontraproduktívak lesznek.
2020. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!