Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha a párom foglal szállást én...

Ha a párom foglal szállást én meglátogathatom ott?

Figyelt kérdés
Most először találkoznánk személyesen és itt maradna a városba és venne ki szobát amit nem is biztos hogy ki tud mert 17éves de azt szülői beleegyezéssel talán engedik de én ott tudok e lenni vele vagy nekem is foglalom kell.... tudom kicsit fura ügy de ezt tudni kéne mert akkora máshogy kéne megoldani mert más országból jön sajna...
2021. jan. 10. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában, a tiltások idején nem megy.

Egyébként meg normális szálláshely nem enged be a területére idegeneket, legfeljebb az előtérbe, ha van étterme, bárja, ami az utcáról is megközelíthető, oda.

Szobákba, az oda vezető helységekben nem lehet idegen.

2021. jan. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Most?

Most két akadálya is van:

– Mindenféle szálláshely KIZÁRÓLAG üzleti utazás céljából vehető igénybe, amelyről írásos igazolás kell. Pl. partner céggel tárgyalni. A kiflivásárlás nem üzleti cél.

– Este 8 és reggel 5 között az állandó, vagy ideiglenes lakóhelyen KELL tartózkodni (kivéve az előbb írt üzleti célt, a munkavégzés, munkába menés, munkából hazatérést, és pl. rendkívüli eseteket (pl. patika, sürgősségi ellátás)


Szóval rendesen nem tudom a 17 év mennyire akadály, de szerintem foglalni, önállóan szállodásban, panzióban nem lehet. Bejelentőlapot kell kitölteni, és a személyi igazolvány adatait ellenőrzik.


Ha találnátok olyan helyet, ami nem szálláshely, hanem pl. a barátod lakása, a barátod barátjának a lakása stb., ott is csak nappal lehetnétek.

2021. jan. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Megjegyzem, ha most először találkoztok, akkor még nem a párod. És nem kellene rögtön összebújni sem.
2021. jan. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Vegyen ki egy apartmant, problem solved. Persze nem most.
2021. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is ott akarsz lenni vele, akkor két főre kell foglalnia, ennyi.

Persze nem most, hanem, ha normálisan működik minden.

2021. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a párom foglal szállást én meglátogathatom ott?"

"Most először találkoznánk személyesen"


Egyem meg a kis szíved de aranyos vagy.

2021. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!