Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bookingon miért drágább...

Bookingon miért drágább majdnem 100 000-el a szállás?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy apartmant, 39 000 Ft szallas.hu-n, booking-on 126715 Ft.

Hogy lehet, ekkora eltérés. Eddig a szallas.hu-ról jót hallottam, de kamu oldal lenne? Vagy elírták? Ha lefoglalom szallas.hu-n tényleg ennyi pénzért megkapom?

Hozzáteszem a bookingos ár eléggé túlárazott, a szallas.hu meg eléggé olcsó, hasonló apartmanok ugyanott a kettő között vannak.



#szallashu
2021. aug. 30. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Valamelyiket rosszul nézted, mert ekkora különbség nem lehet. Vagy tényleg elrontottak valamit.
2021. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, én is azt hittem, de már többször megnéztem. Ugyanaz a szállás,

érkezés - távozás dátuma ugyanaz és 3 fő.

Nem lehet rosszul nézni :)

2021. aug. 30. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elárazás, boltban is gyakran előfordul. Csak míg itt nem kötelesek a rossz áron kiadni neked, ha lefoglalod, a boltban muszáj odaadniuk a rossz áron. Vettem így már 47 Ft-ért Pöttyös Túrórudit, felvásároltam az összeset ami ezen az áron volt :D
2021. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy más típusú szobát néztél?


Esetleg linket az adott szállásról és a dátumokról, hadd nézzem?

2021. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bookingon van lehetőség arra, hogy ha megtalálod ugyanazt a szállást (minden pontjában: szolgáltatás, szoba minőség..stb) olcsóbban, akkor valamennyit fizetnek. Már nem emlékszem pontosan, de keress rá :)
2021. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanazokat a apartmanokat adja be alapértelmezetten. Szállás.hun ha lefoglalnád írná hogy ez az apartman elfogyott és ott is egyből drágább lenne. Tipikus marketing fogás.
2021. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírod a linkjét, ki tudjuk deríteni.
2021. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!