Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com megbízhatóság?

Booking.com megbízhatóság?

Figyelt kérdés
Pénteken este lefoglaltam egy szállást 2 személyre Budapesten, de mivel a betegségem sokszor teljesen random jön elő, és ígyis lett szombat reggelre, le kellett mondanunk, a megadott bankkártya adatokkal nem tudtak sokat kezdeni, mivel csak párezer forint volt rajta, a másikat nem akartam megadni mivel azon nagyon sok pénz van. Kaptam azonban egy üzenetet hogy kérik változtassam meg a bankkártya adatokat hogy letudják szedni a pénzt (mivel lemondás esetén is be kell fizetni az árat). Megbízható ez az egész? Tényleg sok pénz van rajta nem akarom hogy levegyenek többet :)

2021. okt. 3. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne megbízható? Napi többezer tranzakciót bonyolító oldalról beszélünk.

De ha ennyire félsz, csinálj másik számlát az ilyen ügyekhez, és add meg azt.

2021. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy utalj arra a számlára, amelyiket először megadtad.
2021. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vilag egyik legmegbizhatobb oldala.
2021. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8 eve hasznalom es abszolut megbizhato
2021. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a világ legnagyobb szállásfoglaló oldaláról van szó, nem fognak megkopasztani a semmire. De ha ennyire félsz, utalj a másik kártyáról az eredetileg használtra és mondd nekik, hogy most már próbálhatják újra.
2021. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz az előzőek alapján, hogy nem is a booking fog kifosztani (hiszen nem is annak fizetsz), hanem a szállásadó, akkor arról is meg tudlak nyugtatni.

Elég gyorsan kiteszi a szűrét a booking az ügyeskedőnek.

Ha csak nem egy tegnap regisztrált, vadonatúj partner, kellő számú belső referencia nélkül, akkor esetleg. De ennek is kicsi az esélye.


DE A LEGFONTOSABB:

A bank tudplán ellenőrzi a tranzakciót. Amit nem engedélyezel, azt nem fogja kifizetni. Tudom, itt nem te utalsz, hanem az szállásadó (mint egy bolti vásárlásnál), ha olyan mozgást tapasztalsz, amihez nincs közöd, jelezni tudod a banknak, és vissza fogod kapni a pénzed. Nem túl szakszerűen írtam, de lényeg, hogy nem annyira egyszerű valakinek a számláját leüríteni.

2021. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Elég nagy tróger vagy, hogy nem tudtad még péntek előtt INGYEN lemondani a szállást, hogy ne foglald mások elől a helyet. Mindig ki van írva, hogy az adott dátum után (ingyen lemondás után) ennyi és ennyi Ft a lemondás díja. Persze, hogy le akarja gombolni rólad az összeget ha már nem jelentkeztél be, de ne csodálkozz, ha behajtóval megkeresnek ezek után, az viszont drágább lesz.
2021. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Hol látsz te olyant, hogy nem akar fizetni?
2021. okt. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!