Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Vannak humoros/abszurd/nagyon...

Vannak humoros/abszurd/nagyon bosszantó szállássztorijaitok?

Figyelt kérdés

Velem egyszer megesett, hogy a reggeli közben max hangerőn lenyomtak egy Máté Péter és Presser Gábor albumokat. Nem ízlésem ellen való, de a nyár közepén nem is esett jól. Aztán volt olyan, hogy az egyik szálloda medencebárjában a szemmel láthatólag "sugar-kapcsolatban" lévő pár fiatal hölgytagja úgy verte le a margaritákat a 35 fokban, hogy úgy berúgott, mint az albánszamár, a pasija (kb. 60+) meg nem volt elég fitt, hogy ölben vigye ki és beledobta a csajt a vízbe, úgy húzták ki.


Na valami ilyesmi, ami humoros, vagy akkor nagyon bosszantó volt, de utólag vicces sztorikat várnék.



2022. febr. 6. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát, amikor olyan hangosan kúrnak a szomszéd szobában, hogy azt hittem, a szoba túlfelén alvó cimborám szedett fel észrevétlen valami könnyűvérű menyecskét, az azért bosszantó.
2022. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Átkopogsz, megkérdezed, hogy beszállhatsz-e, mert a hangokból ítélve jó móka... 10-ből 10-en abbahagyják.
2022. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
4 éve Trapaniban shared Airbnb-ben szálltam meg, egy két szobás apartman volt, egy 50-es nőci szállt meg a másik szobában. Egyik nap amikor hazaestem a strandról pucéran masztizott a nappaliban a kanapén és egyáltalán nem zavarta hogy megérkeztem.
2022. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Múlt nyáron történt, a mellettünk lévő apartmanban hatalmas nyögésekkel és sikítozással kúrtak éjjel 11 után, mondjuk mi a párommal nem bosszankodtunk csak nagyokat röhögtünk.Miután közel egy óra is eltelt és még hallottuk, azért kezdett nagyra nyílni a szemünk!

:D Ráadásul hajnalban ismételtek. (akkor már kevesebb ideig). Másnap már vártuk őket de elköltöztek. Tulajnak nevetve elmeséltük, és mondta: Régóta járnak hozzá, egy vállalkozás tulajdonosa és egyik dolgozó csaj a vállalkozásban.

2022. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Észak-Magyarországi szálloda. Vacsoránál csak a mi csoportunk (szervezett társasutazás) volt az egész hotelben, beleértve az éttermet is.

A cigánybanda erősítővel nyomta a zenét (nem lakodalmast, hanem annál egy fokkal jobb magyar nótát).

Kértük, hogy a vacsora alatt maradjanak csendben. Ugyanúgy adunk nekik jatot, de egy picit pihenjenek. Aki marad tovább, bizonyára értékelni fogja. Kérésünket nyomatékosítva máris kaptak egy csinos összeget.

Közel ültem hozzájuk, így jól érthetően hallottam a prímás nagyon durva megjegyzését ránk. Kb. 30 másodpercig voltak csendben.


Ezer esztendeje volt egy kabaréjelenet. Bárdi György adta elő. Szakszervezeti üdülő, ismerkedési est. Jó hosszú volt, és csak tilalmakról szólt. Mit nem szabad az üdülőben tenni.

A záró mondat: És ne feledjék, mindezt a szabadságot és kényelmet a szakszervezet biztosítja az önök számára.

És ez volt a valóság, nem tréfa. Magam is megtapasztalhattam.

A legkellemetlenebb:

Nyugati határszél, Soproni hotel. Utazási irodán át foglalt szállás, félpanziós. Éppen nem volt semmi pénzünk, de valahová csak el kellene menni. Ez belefért a költségvetésünkbe.

Ott ért a meglepetés. Ugyanis a félpanzió kuponok formájában realizálódott. 50 forintos kupont kaptunk, napi kettő darabot (régen volt nagyon).

Az étlapon a legolcsóbb tétel teknősbékaleves 52 forint. De egy rántott hús is száz felett volt. Vagyis semmire sem volt elég a befizetett pénz. Egy hétig lángost ettünk, mert az csak húsz forint volt.

2022. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ciprus : Olcsóbb apartmanban szálltunk meg (azóta inkább rááldozunk többet:D) az ablakunk (földszint) előtt volt egy medence. Éjjel a részeg németek üvöltözve ugráltak bele meztelenül. Emellett kvadoztak körülötte, és borosüvegeket kúrtak a földhöz.


Zágráb : délelőtt kicsit hangosabban hallgattuk a zenét. Jó idő, volt nyitva volt az ablak. Iszonyat hangos dörömbölés, és üvöltés horvátul. Én azt hittem, hogy velünk üvöltenek hogy vegyük lejjebb, de kiderült hogy csak az utcán kiabáltak.


Athén: Fényes nappal az airbnb-nk mellett a földön ülve ülve lőtték magukat tűvel a drogosok.


Szardínia : Tök jó szállást foglaltunk, de a tulaj elfelejtette közölni, hogy eggyel alattunk újítják fel a lakást. 9-től este fél hétig flexelés.

2022. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Inturiszt Hotel Zakartpatija, Ungvár, kb 5 éve. 4-5 fok körüli hőmérséklet a recepción , a hallban bundában üldögélnek a kurvák. Mogorva recepciós megpróbál rögtön átbaszni , de azért megkapjuk a zsíros kulcsokat. Folyosó végi szoba, a folyosón a csempék fele hiányzik, vészkijárat nagy vaslánccal lezárva. A szobában szétfeküdt ágy, bútorzat az 1970-80-as évekből. Kicsit húz az ablak. Reggelinél őszintén nem ajánlják a virslit a személyzet tagjai, kérjünk inkább rántottát. A rántotta jéghideg volt, inkább a buszállomáson reggeliztem meg. :)


Megjegyzem , direkt megkerestük a környék legszarabb szállását, kalandnak fogtuk fel és egy pillanatig sem gondoltam , hogy ne azt kapnánk, amire számítottunk!

2022. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, igazán feldobtátok a napom!


#3 és #7 Ugyan nem verseny, de ezeken nagyon jót mulattam. Többieknek is jár az elismerés, nagyon kemény.

2022. febr. 7. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Vicces eset, bár kínos is volt:


Porecben nyaraltunk. Két szobának volt egy közös előtere és zuhanyozója. Mind a kettő a miénk volt. Egy szál törölközővel elmentem zuhanyozni. Közben takarítottak, és bezárták mindkét szoba ajtaját.

2022. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 20-25 éve.


Németországból csurogtunk hazafelé nejemmel és a hugával. Úgy éjfél körül értük el Bécset. Messzire egy piros "motel" neon, meg valami csillagok villóztak.

A lányok hátul kornyadoztak, én bementem megkérdezni, hogy van-e hely.

Recepciós megkérdezte:

- Hány személyre?

Hülyén válaszoltam:

- Még két nő van velem.

Válasz:

- Van itt elég nő, nem szoktak külsőst hozni.


Hááát. Visszamentem és mondtam a lányoknak, hogy nekem már lenne itt szállás...


Aztán mégis mást kerestünk.

2022. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!