Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hotels.com-on foglaltatok már...

Hotels.com-on foglaltatok már szállást?Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Bookingon találtam egy szállást nyárra 5 éjszaka 186ezer Ft. A Hotels.com-on ugyanaz a szoba, ugyanabban az időszakban ugyanabban a hotelben 113ezer Ft. Ez lehetséges? Mennyire megbizható? Eddig csak Bookingon foglaltam.

2022. febr. 24. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a nagyvilágban 500 féle szállásfoglaló oldal. A hotels.com benne van az első tízben. Ez azt jelenti, hogy komoly tőkét fektetett a hitelességébe. Sok százmillió ember bizalmára épül.

Innentől hagyom, hogy gondolkozz.

2022. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2022. febr. 26. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ideje én is átszoktam a Bookingról a Hotels.com-ra, mert mindig sokkal olcsóbb. Eddig semmi gondom nem volt, szerintem hasonlóan megbízható.
2022. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Néha kinézem a szállást a bookingon vagy máshol, és megkeresem a szállás honlapját, onnan foglalok. Van, hogy nagyon megéri
2022. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!