Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nagy méretű rovarokkal,...

Nagy méretű rovarokkal, pókokkal mennyi esély van szállodákban találkozni?

Figyelt kérdés
rendes szállodákban olyan országokban ahol ezek amúgy honosak (Afrika, Észak-Amerika, Ázsia, Dél-Amerika)

2022. márc. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Eddig csak gyíkkal találkoztam 🤪
2022. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én találkoztam velük Németországban is nem kellett messzire mennem😂😂😂
2022. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 franciasrac ***** válasza:
53%
Hány csillagos ? 3-tól szerintem nem kell már ezért aggódni, alatta pedig lehet, arra tekintetve, hogy sok helyen is találhatók
2022. márc. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Mexikóban a kávé/tea bekészítős tálamba feküdt egy k@@@@@@@@rva nagy leguán, vagy valami ahhoz hasonló. Nagy nehezen kiimádkoztam, kivettem a tálból a cuccokat, hátha szúrja a hasát és visszaraktam. Onnantól ő volt az én kis szobatársam. Annyira megkomáltam, szívem szerint hazahoztam volna. Mondjuk a szobaasszony nem örült neki. :D Viszont gondoskodtak róla, hívtak ilyen profi állatmentő csapatot.
2022. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!