Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha kivettem 1 hét szállást de...

Ha kivettem 1 hét szállást de nem jo személyigazolvány számot adtam meg a nevem se pontosan irtam le mert kicsit részeg voltam,lehet gond? Tegnap mentem egy panziot kivwnni,és kikelett tölteni egy papirt hogy nevem,személyigazolvány szám,meg stb

Figyelt kérdés
Anyám leánykori neve hol lakok,én meg egy betüt tévesztettem a nevembe meg a személyigazolványom számát se jol irtam le,lehet ebböl bajom?

2022. ápr. 4. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Baj
Nem baj
Nem lehet gond
Lehet gond
14 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hivatalos dolgoknal, jegyvasarlasnal egyetlen betu is baj. Ebben az esetben nem vagyok biztos, mert azonositasra alkalmas, amde nem az a kategoria, ami veresen hivatalos.
2022. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy nem az a kategoria?
2022. ápr. 4. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a szállás felé, hogy elrontottad, kijavítják, jónapot. Vagy pontosan mi miatt aggódsz?
2022. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ahelyett, hogy itt írogatsz kérdéseket, már réges-rég írhattál volna a szállodának. Ők tudnak biztosabbat mondani. Nem is értem, miért nem ezzel kezdted...
2022. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még ott vagyok ,csak most jozanodva derült ki hogy szémlyi szám is mást irtam. Nevembe egy betüt elvétettem ,nagyon erölködtek ki kell töltenem,részegen nem voltam tul figyelmes még 5 napom van ott ,nem lesz gond ha nem szolok?
2022. ápr. 4. 18:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, azt hittem, rosszul értem, ezért nem írtam. Ha ott vagy a szálláson, csattogj le a recepcióra, és mondd, hogy most vetted észre, hogy elírtad. Megköszönik majd, hogy jelezted és ennyi.
2022. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De kiderül hogy elrontottam? Nm akarom bénànak higyenek
2022. ápr. 4. 18:53
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan kiderul, h elirtad, de ettol nem vagy bena, ne csinalj belole ekkora gondot! Ha nem akarod, nem javittatod ki, es akkor majd meglatod, mi tortenik, vagy mi nem. En nem foglalkoznek ezzel a helyedben tobbet. Ha a recepciost annyira erdekelte volna, akkor leellenorzte volna. Mit mondanal, honnan jutott eszedbe, h elirtad? Kijozanodtal? :)
2022. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen
2022. ápr. 4. 19:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem szoltak hogy baj van
2022. ápr. 6. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!