Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha kivettem 1 hét szállást de...

Ha kivettem 1 hét szállást de nem jo személyigazolvány számot adtam meg a nevem se pontosan irtam le mert kicsit részeg voltam,lehet gond? Tegnap mentem egy panziot kivwnni,és kikelett tölteni egy papirt hogy nevem,személyigazolvány szám,meg stb

Figyelt kérdés
Anyám leánykori neve hol lakok,én meg egy betüt tévesztettem a nevembe meg a személyigazolványom számát se jol irtam le,lehet ebböl bajom?

2022. ápr. 4. 14:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi probléma, felejtsd el. ha meg valaki problémázik, elírtad, van ilyen, a számra meg nem jól emlékeztél
2022. ápr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Javíttasd ki a recepción, különben csak erre fogsz gondolni, és nem tudod élvezni az ott tartózkodásodat.
2022. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Majd ugyis elkerik a szemelyid becsekkolasnal es kijavitjak, ne kattogj ezen!
2022. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem kérték el ez egy elég olcso szállás ráadásul aggteleken van,az asztalon volt a papír azt kelett kitölteni,azota se szoltak hogy nem jo lett kitöltve pedig emlékszem hogy hibáztam,szallas.hu n intéztem a foglalást. Ott a panzioba meg csak kikelett töltenem a papír fecnyit
2022. ápr. 9. 08:20
 15/15 anonim válasza:
Figyelj, szerintem engedd el a dolgot. Emberből vagyunk szoktunk hibázni. Kész. Vége.
2022. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!