Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lenne ilyenre igény?

Lenne ilyenre igény?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünk vett egy telket Tisza mellett, üdülő övezetben.

Elképzelései szerint ökoházként funkcionálna. Ez abban merül ki, hogy nincs tv, internet. Nincs víz, a wc egy vödör mellette szalmával, a produktumot letakarod és nincs szaga (elméletben), a fűtés kis kályhával megoldott. Néhány könyv, társasjáték a szórakozás.

Sokat beszélgettünk a családdal, hogy vajon tényleg lenne-e rá kereslet vagy teljesen megzakkant az ismerős hölgy.

Ti elmennétek egy hosszú hétvégére egy ilyen helyre?



2022. ápr. 22. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Igen,
Nem
28 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Kerti wc talán oké, de hogy vödör...
2022. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
90%
Az hogy nincs tv, internet, az oke, nem azert megy az ember nyaralni, hogy tv elott uljon, de engem nőként zavarna, ha nincs viz es wc. Nem is ertem a koncepciot, hogy akkor minek a vodor, ha letakarod a kaksit szalmaval... parod meg megy gyanutlanul es hanyatt esik rajta? Vagy azt onnan ki szedi ki? Hat itt tanyan azert a csirkeolban is takaritani kell, es nem lesz kevesbe budosebb, ha raksz ra plusz szalmat. Nem vagyok varosi plazacica, de ez nekem nem jonne be, koszi.
2022. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Van azert ennel kulturáltabb biokompatibilis megoldás, a komposzt wc.
2022. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Menne a fene. Akkor már legyen öko úgy, hogy napelem + komposztáló meg ilyenek, de a leírtak számomra egyáltalán nem vonzóak.
2022. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Abba a vödörbe kulázzon a tisztelt hölgyemény.
2022. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Elég régóta járom a harmadik világot, láttam már elég zúzós budimegoldásokat meg mindenféle bokáig fosos guggolóst, de Magyarországon ha ilyenért valaki pénzt kérne, akkor elég rendesen kinevetném.
2022. ápr. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy vödörnyi szaros szalmának semmi szaga, de te tudod.
2022. ápr. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én teljes hülyeségnek tartom és csak feleslegesen öli bele a pénzt. Aztán majd kiderül.

Amúgy a nő beállítottsága is olyan, hogy minden úgy legyen megcsinálva, hogy neki a legkevesebb munkát, pénzt kelljen beletennie.

2022. ápr. 23. 07:00
 9/20 anonim ***** válasza:

A tv, internet hiánya és a fűtés OK. Víz feltétlenül kellene.

Meg nem mindegy, milyen a környezet. Ha szépen ki van alakítva egy elég nagy kert és lehet menni kirándulni, akkor lehet benne fantázia.

Ha csak végig van tolva a fűnyíró 500nm-en és nem extrán szép a környék, csak olyan, mintha egy jégtáblára kiraknának egy társassal, akkor már más a helyzet...

2022. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Azt értem , hogy mi nincs. De mi az, ami van?
2022. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!