Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com-on ez lehetséges?...

Booking.com-on ez lehetséges? Nagyobb összeg lett a szoba ára mint eredetileg fel volt tüntetve.

Figyelt kérdés

Sokszor foglaltam már, nem vagyok az a kapkodós, figyelmetlen típus és ismerem a booking.com működését.


De ilyet még nem tapasztaltam.


Ma reggel foglaltam egy budapesti szállást kb. 13 000 forint értékben egy éjszakára.

Direkt azért választottam, mert akciós volt, olcsó.


A visszaigazoló e-mailben azonban már majdnem 60 euró tehát 22 500 forintos összeg szerepelt.


A szállás nem lemondható, nem módosítható. A teljes összeget felszámítják ha lemondom. Így is.


Nem tudom bizonyítani, de esküdni mernék rá, hogy igazam van.


Lehet ilyenkor valamit tenni?

A booking.com-mal fel lehet valahogy venni a kapcsolatot?

Várhatok valami pozitívat?


Köszönöm!



2022. máj. 4. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Időközben romlott a forint, ez lehet a legfőbb oka, ha külföldi szálláshelyről van szó.

Ha magyar , akkor nem tudom, magyart közvetlenül a szállásadónál szoktam foglalni.

2022. máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hol írtam 9-es, hogy hazudsz? Egyszerűen nem az a helyzet amit leírtál.


A fizetési folyamat minden lépésénél kisebb összeg volt mint amit végül terhelt és ami az emailben jött.


11-es, azért pár óra alatt nem duplázódott meg kb. az euró árfolyam szerencsére.



Azóta meg lett a megoldás.

A bookingot felhívtam újra, valóban hiba történt és a kicsekkolás után ha elküldöm beszkennelve a számlát nekik amit a hotel fog adni, akkor a különbözetet a booking visszautalja nekem.


Korrektek voltak csak pár hívásba illetve üzenetbe került.


Javaslom, hogy más se hagyja rá ha így jár ne adj' Isten.

2022. máj. 5. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!