Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Csak nekem gyanús, hogy egy...

Csak nekem gyanús, hogy egy lignanoi hotel előre bekéri a velem utazó 3 (tehát összesen 4) ember adatait azon a címen, hogy "érkezéskor felgyorsítsa a regisztrációt"? (lerövidítse a bejelentkezési időt, a check-in time-ot)

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 20:35
A kérdező szavazást indított:
igen, csak számodra gyanús, ez teljesen normális (az, hogy előre bekéri az összes hozzájuk érkező személy személyes adatait) azzal, hogy így gyorsabb
nem, ez nem normális. Ezzel burkoltan ugyan, de adathalászatot akarnak folytatni
Ez nem ilyen egyszerű, avagy saját véleményem van, elmondom kommentben.
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is le kell jelenteni a központi rendszerbe az adatokat. Ugyanez van olaszorszagban is...
2022. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan volt már tapasztalata honfitársainkkal, akik lepusztították vagy szétlopták a hotelszobát.

De legyünk jóindulatúak és feltételezzük, hogy még a covid miatt kell mindenkinek az összes adata.

2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"adathalászatot akarnak folytatni"


Te beteg vagy!

Az adataidat mindenképpen meg fogja tudni, mert be kell mutatnod az igazolványodat.

2022. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel csak meggyorsítják a szállodába való bejelentkezést. Nem kell majd ott helyben kitölteni a bejelentőlapot. Mikor megérkeztek, a megadott adatok alapján kinyomtatják és csak alá kell írni.
2022. jún. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2020 óta Magyarországon is mindenhol ahol jártam, 3-4 nappal előbb kiküldik az online bejelentőlapot. Én kitöltöm, a recepción meg már nincs b@&akodás, csak a kártya/kulcs átvétel
2022. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!