Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen ellátást preferáltok...

Milyen ellátást preferáltok ha szállodába mentek? Miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 10:31
A kérdező szavazást indított:
csak reggeli (bed and breakfast)
félpanzió
bővített félpanzió (reggelin és vacsorán kívül levesebéd vagy snackbár)
all inclusive
ultra all inclusive
ellátás nélkül
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ hol van a szálloda. Amikor a Holt-Tenger partján voltunk tavalyelőtt ott all-inclusive volt mert 5 kilométeren belül nem volt semmi. De ha városban vagyunk akkor ellátás nélkül.
2022. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi aktívan szoktunk nyaralni, vagyis egész nap mászkálunk. Úgyhogy reggeli, aztán a többi kaja valahol máshol. Egyszer voltunk egy olyan helyen, ami reggeli+ lehetőséget nyújtott, ez annyiból állt, hogy direktbe szóltak, hogy a büféről nyugodtan csináljunk magunknak szendvicset napközbenre, rendesen ki volt pakolva a csomagolóanyag is, meg fél literes ásványvíz elvitelre. De ez ilyen hegyek közti szálloda volt, ahol a célközönség egész nap elkirándulgatott, és nemigazán volt kajálási lehetőség máshol.
2022. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal mindig vacsorás félpanziót kérünk külföldön.

A reggeli utáni egész napos fárasztó kirándulás vagy városnézés után nagyon jól tud esni egy biztos étterem, ahol előre kifizetett -azaz fix áron- egy terített asztal és vacsora vár.

Vagyis nem kell este és fáradtan még éttermet keresgélni és azt nézni, hogy van-e hely bent egyáltalán, és az őrült áraktól ill. a szokásos lehúzástól sem kell tartani.

2022. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Reggeli. Voltam olyan helyen is ahol a vacsora is benne volt az árban, de akkor mindig vissza kellett érni időben illetve az egyik helyen az ital nem volt benne, így kénytelen voltam egy pohár víz miatt külön fizetni.
2022. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze nyilván attól függ, hol van a szálloda, pl. Egyiptomban jöhet az all inclusive. De mondjuk Olaszországban szóba se jöhet, ott én akarom kiválasztani, hogy hol és mit eszek.
2022. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
max reggeli, de inkabb az se. a leheto legolcsobban szeretem megoldani a szallast, mert ott max aludni akarok, a penzemet inkabb nap kozben szeretnem elkolteni kajara, programokra, utazasra
2022. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Reggeli. Vacsora étteremben. Vagy késői ebéd és vacsira kis gyümölcs a kozertbol. Vacsorát sosem kérünk mert nem ohajtunk megadott időre visszaerni a, szállásra.
2022. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes, azt hittem toronymagasan a félpanzió fog győzni, meglepő. Egyébként a szállásra visszaéréssel én se vagyok mindig kibékülve, külföldön én is csak reggeli, de belföldön - főleg ha valami welnesselős helyre megyünk - akkor félpanziót választjuk.
2022. jún. 6. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
A svédasztalos reggeli alap. A vacsi a körülményektől függ, de az elmúlt években sose kértük, mert városnézős nyaralásokon voltunk, ahol úgyis kinn ebédeltünk főtt ételt, nehéz vacsira már nem vágytunk. Egyszer voltam olyan szervezett, hegyek között túrázós nyaraláson Ausztriában, ahol a reggeli is csak hideg étel volt (még tojás sem!) (felvágott, nutella, dzsem, gabonapehely, gyümölcs), plusz ezt lehetett csomagolni ebédre is. Na ott minden nap teljesen ki voltam éhezve, mire visszatértünk a meleg vacsira a szállásra, ilyet soha többet nem szeretnék!
2022. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Belföldön félpanzió, külföldön all inclusive.
2022. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!