Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ezt hogyan kell értelmezni?...

Ezt hogyan kell értelmezni? (booking.com)

Figyelt kérdés

"Fizetési részletek

A szállás ennyit számít majd fel Önnek: HUF 31 145

A szálláson fizetendő: HUF 31 145

A szálláshely az alábbi fizetési módokat fogadja el: Kizárólag készpénzes fizetés, hitelkártya nem elfogadott."


Lefoglaltam kb. 1 hónapja egy szobát Horvátországban, foglaláskor semmilyen hitel/bankkártya adatot nem kellett megadni. Emlékszem, ki is írta, hogy nincs szükség kártyára, nem is volt rá lehetőség.. Miért bontja ketté az összeget (összesen 62 ezer forint körül), mintha ez valami előleg lenne, pedig nem az, mert semmilyen üzenetet nem kaptam a hivatalos visszaigazoláson kívül. Érdemes írni nekik? Vagy csak simán odamegyek majd és egyben kifizetem a teljes árat?



2022. jún. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen írj a szálláshelynek!

Minden esetben ellenőrizni kell a foglalást, mert adódnak problémák.


Amúgy ide, amit leírtál az jön le, hogy 31145 Ft-ot kell fizetned.

2022. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nem lehet, hogy egy főre foglaltál? Mikor oldalt kiválasztottad a szobát? Amúgy ha nem adtál meg bankkártya adatokat akkor nem is tudnak levonni. Ha előleget akarnak, arról a szálláshely a foglalás után kb. 1 órán belül szokott küldeni egy külön emailt, amiben kéri az X összeg előre utalását. Ha ez egy hónapja nem érkezett meg akkor nem gondolom, hogy lesz ilyen.
2022. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, fogok nekik írni akkor. Egyedül utazom egyébként, de szobaár van. Biztos nem 30 ezer összesen, mert felette kiírja, hogy:

Ár (1 főre) kb. HUF 62 285

€ 157.50


És akkor alatt írja ki ezt az összeget kétfelé szedve, mintha határozatlan dátummal a felét valamikor előtte kifizetném.

A szálláshely bookingos oldalán is szerepel, hogy "A foglaláshoz nem kell hitelkártya. E-mailben igazoljuk majd vissza a foglalást." Fura.

2022. jún. 10. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Valamit elnéztél töki
2022. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljes árat a helyszínen kell fizetni. Mint megtudtam, akkor írja ki így a rendszer, amikor már lejár az ingyenes lemondás és az ár 50%-a a szálláshelynek jár. Más kérdés, ha nincs hitelkártyával biztosítva, akkor nehezen tudják behajtani.
2022. jún. 10. 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!