Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nagykőrösön, közvetlen a...

Nagykőrösön, közvetlen a Richter Safari park közelében tudnátok szállást ajánlani?

Figyelt kérdés

4 fős családnak. 2 gyerek, 3 és 1,5 évesek. /Valahol számít a kor./


Köszönöm!


Péntek éjszaka aludnánk ott csak.



2022. jún. 12. 23:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Közvetlenül nincs szálláshely, hacsak nem adja ki valamelyik szomszéd. Szerintem leghamarabb a városban bent találtok helyet
2022. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pl. a Fenyő panziót közelre mutatja a google, csak kevés róla az információ.
2022. jún. 13. 07:47
 3/14 anonim válasza:

A Fenyő panzió közel van hozzám. Véleményt nem tudok róla mondani, mert nem szálltam még meg ott.


Viszont bent van a városban bőven, Nagykőrösön. Sőt, már Cegléd felé a város szélén van.

Ha így nézed, hogy ez közel van, akkor Nagykőrösön nézhetsz bárhol szállást, az is ilyen közel lesz, mint ez a panzió.

2022. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10 perc, 7 km
2022. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Van a Deák Panzió és a Kinizsi panzió. Szerintem ezek is ugyanolyan távolságra vannak
2022. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. jún. 13. 09:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Esetleg azt még tudja e valaki, hogy ebben a belépőben minden benne van e? Vagy a különböző játékoknál, mint pl. az ugrálóvár külön kell fizetni?
2022. jún. 13. 11:48
 8/14 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Mi május elején voltunk. Érdemes reggel/délelőtt menni, mert akkor még jobban elfogadják a kaját az állatok. Kb. 1h a szafaris kör, a jegybe még a cirkusz van benne és a szabadtéri drótköteles bemutató.

Kp-s hely, bankkártyával nem tudsz fizetni.


A vidámpark részhez érdemes jól feltankolni kp-vel.. Az állatsimogatónál levő pedálos gokart ingyenes, de a többi cucc zsetonos. A céllövölde kp fizetős.

Lovaglás 2 kör 2zseton/fő, dodgem 2 perc 3 zseton/kocsi, mini körhinta 2 zseton/fő, óriáskerék 10 zseton/család (4fő), ugrálóvár 10p 3 zseton/fő, van még láncos körhinta, meg break dance v. mi most a neve, ezek pontos tarifáját nem tudom.

2022. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon kőszönöm! 1 zseton hány forint??
2022. jún. 13. 22:45
 10/14 aHermann ***** válasza:

Szia!


1 zseton 500, Ft


A szafari során takarmányrépát lehet venni, 500,- Ft/csomag.

A zacsiban kb. 5 db-ka (1 répa 2-3 részre darabolva) van.


Az állatsimogatónál van zoocsemege is a kicsi állatoknak, azt nem tudom mennyi.

2022. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!