Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sátraztattok már a szabadban...

Sátraztattok már a szabadban valahol egyedül milyen?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 00:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%
Én két hétig turaztam egyedül. Sátorban aludtam. Bicajjal utaztam. Két országon keresztül. Életem egyik legjobb pillanata. Alig várom, h újra elmenjek
2022. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kroms ***** válasza:
55%
Attól függ, mennyi idősen csinálod. Kb. 30-ig kellemes lehet, utána viszont inkább nyomasztó és lehangoló ilyesmit egyedül csinálni.
2022. jún. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Én sokfelé utaztam már egyedül, de a semmi középén sátrazni nem mernék úgy, hogy nincs velem senki. Nem érezném magam biztonságban. (Nő vagyok, pasiként talán bátrabb lennék.)
2022. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem volt jó. Nagydarab pasi vagyok, nem ijedek meg az árnyékomtól, de alig aludtam valamit, kiszolgáltatottnak éreztem magam, állandóan csak a hangokat figyeltem. El se hinnéd, egy fácán vagy egy sün micsoda ribilliót csap. Mintha 2-3 ember mászkálna arrafelé.
2022. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Akik a biztonságuk miatt aggódnak, azok miből gondolják, hogy egy erdő mélyére merészkedik bármilyen rossz szándékú ember azzal a gondolattal, hogy hátha talál ott egy sátrat egyedül alvó emberrel? Mekkora volna a sikerrátája egy ilyen embernek? :)
2022. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na igen, a vadászok és orvadászok amik még bejátszanak ebbe a kérdésbe kicsit. Én ilyasmi jelykfe gondoltam amik egy tisztás valami magaslat vagy eldugott részen
2022. jún. 20. 10:32
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

#5 én írtam először a biztonságot, rossz szándékú emberről viszont szó sem volt (ahogy egyébként erdő mélyéről sem). Épp elég, ha körülkap néhány kóbor kutya vagy megzavarok véletlenül egy vaddisznócsordát.

De amúgy ha megnéznél egy indítékokat feltáró bűnügyi statisztikát, meglepődnél, milyen sok olyan bűntényt követnek el évente, ahol nem volt eleve adott a konkrét szándék, csak éppen kihasznált az illető egy kínálkozó lehetőséget.

2022. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

"Kb. 30-ig kellemes lehet, utána viszont inkább nyomasztó"


Pedig pont 30 felett izgalmas, előtte nem nagyon érdekli az embert ilyesmi.


"a vadászok és orvadászok amik még bejátszanak"


Magaslatokra kell menni, bár van egy két hegygerinc amin vannak lesek. De a vadászok általában terepjáróval cserkelnek, ha az földutaktól messze vagy és a lesektől akkor nem fogsz vadásszal találkozni. Orvvadászok szinte nincsenek Magyarországon. Farkasok sem fognak a közeledbe menni. Egyedül a medvétől félnék illetve Borsodban a fatolvajoktól, de azok is az utak mentén mozognak.

2022. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
8-as vagyok lemaradt hogy amikor a vadászok gyalog cserkelnek akkor is a földutak mentén mozognak. Hajtáskor sem mennek fel a magaslatokra.
2022. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es voltam, persze, az eszem nekem is mondta, hogy nincs mitől tartanom, csak a sötétben egy kicsi sátorban amikor hallod pár méterre a zörgést akkor teljesen más.
2022. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!