Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Távozáskor milyen állapotban...

Távozáskor milyen állapotban hagyod el a szobát?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 08:33
A kérdező szavazást indított:
Ugyanolyan, mint érkezéskor
Minden szana szét
Nem érdekel, de az ágyat azért bevetem
23 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Atól függ, hol.


Hotelben úgy hagyok ott mindent, ahogy érem.


Airbnb-ben a szemetet összeszedem, mindent a helyére visszarakok és elmosogatok (vagy bepakolom és elindítom a mosogatógépet).


Az ágyat nem vetem be, mert a takarítónak úgyis az az első dolga hogy lehúzza az ágyneműt meg összeszedi a használt törölközőket és megy a mosásba.

2022. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha magammal viszem a cuccaimat, akkor igazából a törölközők és az ágynemű a kérdés, hogy azt hogyan hagyjuk. (Hogy a WC-t lehúzom, meg ilyenek, az természetes.)


A törölközőket felakasztom a helyükre. De akár a földön is lehetne hagyni, mivel szokták kérni, hogy ha ott tartózkodás közben cseréltetni szeretnéd a törölközőt, akkor hagyd a földön.

Az ágyat sem vetem be, mert úgyis cserélik a huzatot. Ahogy felkeltem, úgy marad.

2022. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Amit írtam, hotelre vonatkozott. Apartman vagy Airbnb esetén azért valami alapvető takarítást illik végezni. (Felsöpörni, elmosogatni, stb.)
2022. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hol.

Amikor olasz apartmanban vagyunk, ahol ki kell takarítani magunk után, akkor értelemszerűen kitakarítunk. Nem mondhatnám, hogy úgy hagyom, ahogy találtuk, mert előfordul, hogy az előttünk lévő nem erőltette meg magát.

Egy hotelben rendet rakok, az ágyneműt kicsit elrendezem, tudom, hogy lehúzzák, tehát nem ágyazok be rendesen, csak hogy mégse legyen már olyan kupi. alapvetően figyelünk arra, hogy ne morzsázzuk le a padlót meg ilyesmik, ami megnehezíti a takarítást. Elmosogatom, ha van mit.

2022. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!