Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Öt éjszaka Osloban a Radisson...

Öt éjszaka Osloban a Radisson Blu Plaza Hotelben kerekítve 460.000 forintért 600.000 forintos kerettel őrültség lenne? Ti mennyit szoktatok magatokkal vinni nyaralásra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága város, a maradék pénzed semmire nem lenne elég 5 napra
2022. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A testvéremék voltak 3 napra

Mesélte hogy csak a mekibe kajáltak mert az volt ott a legolcsóbb 4 embernek ez 60 ezer forintba fájt

Az az ország nem a mi pénztárcákhoz van igazítva

Én is mennék szívesen de azért nem barmi áron

2022. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Osloban a 4 napra osszesen 140 rugo 1 fore is karcsu, ha pl. az etkezest is magadnak kell megoldani. Belepok, utazas, stb. mind felejtosek.
2022. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Drága város, nagyon. 250 alatt már találsz egy tisztességes, egyszerű szobát 2 napra.

Illetve szerintem ennyi pénzt felesleges Oslora szánni. Norvégia szép hely, de azon belül nem Oslo, inkább a vidék, fjordok, hegyek. A főváros szép modern, de ennyiért inkább menjetek egy indonéz szigetre 10 napra vagy a norvég fjordokhoz, vagy Tromsøbe.

2022. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon kevés pénz turistaként 140 ezer forint Norvégiában 5 napra. Két főre csak a Tescoban kajáltok ennyiből.
2022. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban , hogy 460000 Ft-ot nem üzleti vendégként elkölteni hotelszobára teljesen felesleges. Értem, ha valakinek a magán apartman nem opció , mert vannak hátrányai , de Oslóban sem ez a reális árszínvonal egy káeurópai középosztálybeli utazó számára. Garantálom, hogy feleennyiért is találsz megfelelő minőségű szállodai szobát, ha nincs a városban valamilyen kiemelt rendezvény épp.
2022. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor nincs más hátra, otthonról viszek magammal májkrémes kiflit és zsíros kenyeret, ezzel a nyaralásnak az étkezés része meg van oldva. :D


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Hallottam már korábban, hogy nem olcsó mulatság Norvégia, de azt nem gondoltam, hogy ennyire, ahogy ti is írtátok. Felteszem, a második opció, Stockholm anyagi szempontból szintén hasonló.

2022. júl. 27. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm olcsóbb egy kicsit azért, de 140 ezer forint ott sem lesz túl sokra elég. Az éttermi árak itt sem túl barátságosak.
2022. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

ezek a kommentelők voltak egyáltalán már Norvégiában? Ennyi hülyeséget rég láttam :D Az lehet, hogy a szállodák drágák Osloban, de a kaja ott is tud olcsó lenni ha van eszed és nem kényes instahuszár vagy aki állandóan étteremben zabál... Vannak itt is olcsó(bb) marketek, pl Rema 1000, Kiwi, Meny... 5 kilós rizs 3-4€ (direkt írok euróban olcsóbb feldolgozni), veszel valami 1-2 kilós húst mellé, kenyeret-felvágottat-sajtot és 1 héten át lesz reggeli-ebéded :OOOOO és nem került az egész... 30 euróba. Ennyiért még németországban se kapsz 1 fő ételt 1 étteremben...


Aki meg ilyen hülye hogy a mekiben akar jóllakni, az magyarországon is simán elfog verni több tízezret... A tömegközlekedés se drága Osloban, pont azért hogy azzal járjanak inkább az emberek, és ne kocsival. De van minden sarkon letámasztva elektromos roller ami pay-as-you-go vagyis regisztrálsz hozzá egy bankkártyát és addig mész vele amíg akarsz, ott rakod le ahol akarod, és csak annyit fizetsz amennyit mentél.


A poén kedvéért hozzátenném, hogy napi szinten járok autópályán itt 150 km-t, minden nap szinte, és itt is ez a pay as you go rendszer van, és így egy hónapra 250€-ba fájt nekem. Szóval nem tudom mi az istent csinálnak itt emberek hogy nem elég nekik 140 ezer pár napra, Oslo ide vagy oda... ha van eszed akkor simán lehet spórolni

2022. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

#9 a kerdest is olvastad? Vesz 5 kilo rizst, es mit csinal vele, beaztatja a szallodaban a forro zuhanyba? A hust a radiatoron suti meg? Vagy leviszi ezeket kislabksban a konyhara es esdeklo szemekkel ker egy csendes sarkot ahol fozocskezhet?


Nyilvan sokkal olcsobb ha van lehetoseged fozni, de itt nem ez a helyzet, a kerdezo szallodaba akart fejben utazni.

2022. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!