Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Csendes hegyi szállás a...

Csendes hegyi szállás a hegyekben szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőmmel szilveszterkor egy nyugodt,csendes helyre elmenni.

A lényeg,hogy tényleg csendes legyen, és nyilván az se baj,ha nem drága.

Legyem fűtés,akar fával, villany, víz.

Ha lenne térerő az se baj :)


Bükk es Mátra jöhet szóba,ahova télen sem kell hólánc.


Köszönöm a tippeket


2022. júl. 28. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bükkszentkeresztet ajánlom, eldugott nagyon csendes hely. Kirándulni is tudtok a környéken.
2022. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lillafüred felol erkezve gondolom.


Nem szukseges holanc?

2022. júl. 28. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Miskolcon keresztül sokkal egyszerűbb szerintem, bár tény, hogy a szerpentin, ami felvisz a faluba elég kemény, de megéri. Hólánc…hát nem tudom, lehet, hogy nem árt.
2022. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is eszembe jutott Bükkszentkereszt,de az a szerpentin nekem nyaron is neccee,nemhogy telen.


De Lillafüreden keresztül lehet hosszabb,csak azt nem tudom hogy ott milyen az ut?


Ott kene hólánc?

2022. júl. 28. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szanticska
2022. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Japán Gulyás ***** válasza:
Minden ilyen csendesnek gondolt hely baromi hangos Szilveszterkor a turisták miatt - mindig van egy vendéglátó aki gondol a tűzijátékra. Ami meg kis elhanyagolt falu kiépült turizmus nélkül ott meg fogtok fulladni a szmogban.
2022. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mátraszentimre,Galyatető térségében is érdemes szétnézni.Sok új kis panzió épült a környéken,jó kis éttermek is vannak szlovák sztrapacskával,és legényfogó levessel.Szuper.
2022. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor úgysincs hó,mindig akkor van,mikor vége a téli szünetnek☃️
2022. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre a hólánc dologra nem lehet mit mondani. Ha van hó lehet, hogy kell, ha nincs akkor meg nem kell. Lilafüred felől olyan szempontból jobb az út, hogy sokkal szélesebb, viszont jóval hosszabb.
2022. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!