Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Vannak-e az amerikai filmekben...

Vannak-e az amerikai filmekben látott motelekhez hasonlók a Balaton közelében?

Figyelt kérdés
Pár ezer forintért egy éjszakára szállást adó motelek?

2022. júl. 29. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak de nem pár ezer Forintért.
2022. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak voltam már ilyenben, de ugyanolyan drága mint a többi
2022. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mint pl. az Eli Roth által rendezett Motel?
2022. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki tudja hol van, valószínűleg nem tudja már elmondani. 🤔
2022. júl. 30. 00:42
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
4.:Dehogynem.Ott van a helyén,ahol volt Szlovákiában ugyanúgy üzemel.
2022. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez a lelkesedés az amcsi motelek iránt, de azok csak a képeken mutatnak jól esetleg. Ki lehet fogni kevesbé menő környéken 70 dollár körüli áron, de múlt héten Seattleben 3 éjszakára $480 volt a legolcsóbb amit találtam kinn a francban, Angle Lake-nél.

Szóval képen egész tűrhetőnek néz ki a szoba, de kívül málik a fal, repedezett az ajtó alja, esnek ki a falialjzatok a falból, funérból vannak a falak, nincs hangszigetelés, mindenütt az a fröccsöntött fürdőszoba modul a hülye fali zuhanyukkal. Érzik, hogy nincs rendesen takarítva, elfelejtettem papucsot húzni, mire bementem a fürdőbe koszos lett a talpam a szőnyegpadlótól.

Volt már olyan, asszem Detroitban, hogy a szobai minifridge-ben rothadó, penészes kajamaradék volt, úgy adták ki a szobát. Battle Creekben ruhafogas rúdnak egy girbe-gurba bot volt beillesztve, a falon jól látható ondó és vörösbor foltok bakker. Igaz ez tényleg $50 volt, még 2017-ben.

Néha ki lehet fogni jobbakat is, de valamilyen mértékben mindegyikről lesír a gondos karbantartás és takarítás hiánya, csak ez képeken nem látszik.

Mindenesetre rövid tartózkodásra megfelelnek, sokszor van kishűtő, mikró, működik a wifi, van melegvíz, van vállfa, bőröndtartó, lehet aludni az ágyban, ha nem is túl kényelmes.

Szóval ez itt a legalja. Jó lenne ez otthon is, de csak tisztán. Úgyhogy nem olyan a Bözsi mint a fényképeken

2022. júl. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!