Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olcsó szállások Los Angelesben?

Olcsó szállások Los Angelesben?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat

föleg aki tud vagy tapasztalt ott jo helyeket



2017. jún. 8. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én rokonoknál voltam kint, de ezt találtam neked:

[link]

2017. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
airbnb
2017. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En itt elek, es szivesen segitek, de ami nekem olcso, az lehet hogy neked nem.


Ha repulovel erkezel es lesz berautod, akkor barhol kereshetsz szallast, lehetoleg olyat, ahol nem kell fizetni kulon parkolasi dijat.


Ha tomegkozlekedni akarsz es pl. keson erkezik a geped, akkor kereshetsz a repterhez kozel valamit ahova taxival elmehetsz, illetve a repter kozeleben sok olyan szallas van, amik ingyen buszokat inditanak a kulonbozo hotelekhez. Ha van okostelefonod meg hitelkartyad, akkor amint leszall a geped, beregisztralhatsz az Uber-re meg a Lyft-re es azok olcsobbak mint a taxi. A supershuttle/primeshuttle oldalakon pedig megnezheted, hogy mennyibe kerulnek a repteri transzferek. Beirod, hogy LAX repterrol mesz xy hotelhez es megmondja mennyibe fog kerulni a fuvar. Repteren taxiba ulni dragabb mint pl. az Uber vagy a Lyft. De ha kalandos vagy, akkor sima buszra is szallhatsz. Velem tobbszor elofordult, hogy kocsit kellett berelnem (mert az enyem pl. szervizben volt) es a repteri kolcsonzok ejjel nappal nyitva vannak es otthonrol busszal mentem a repterre a kolcsonzohoz es 1 dollar volt a buszdij es kb. 40-45 perc alatt kint voltam a repternel. Persze borondokkel nem feltetlen leanyalom, de ha csak egy nagy hatizsak van a hatadon, azzal megoldhato.


En mindig az expediat hasznalom szallaskeresesre, evek ota hasznalom, megbizhato oldal. Az a jo benne, hogy egy csomo vendeg velemenyet el tudod olvasni (ha megy az angol) es olyan dolgok kiderulnek a szallasrol, amit a weboldal nem arul el. Pl. hogy egy karaoki bar van a szomszedban es minden ejjel uvoltoznek, ilyenek.


Ha fiatal vagy es szeretsz ismerkedni akkor hostel-eket is nezhetsz. Ezek olcsobban mint a motelek, de itt tobbmagaddal leszel egy szobaban, es altalaban van a folyoso vegen kozos furdo (noi/ferfi persze). Ha sajat szobat/furdot akarsz akkor motel. Hollywoodi moteleknel az a jo, hogy kozel vannak a metro megallok es konnyen eljutsz ide-oda, de ha van berautod, akkor lehet hogy napi dijat szamolnak a parkolasra. Megszallhatsz Santa Monica varosaban is. Az expo vonat olcson bevisz LA-be, de vannak gyorsasagi buszok is, amik fillerekert bevisznek.


Az expedian fenykepeket is lathasz a kulonbozo szallasokrol, de en a tripadvisor oldalt is megnezem, mert oda szinten nagyon sok fotot felraknak a vendegek, es csak az ilyen fotokbol derul ki, hogy pl. koszos a padlo, foltos az agynemu stb.


Mennyi ideig leszel? Megszallhatsz nehany ejszakat Hollywoodban, tomegkozlekedve bejarod a nevezetessegeket (Universal, Griffith park stb.) majd nehany ejszakat eltolthetsz Santa Monican es akkor az oceant is kielvezed.


Ha talaltal neked szimpatikus szallast es nem tudod, hogy milyen a kornyek, akkor kuld el nekem es en megnezem es megmondom neked, hogy jo vagy inkabb menekulj ;)

2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!