Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy szálláshely ugye köteles...

Egy szálláshely ugye köteles visszautalni az előleget, ha végül nem tudtunk elmenni, és kötbér nélkül lemondható bármeddig?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 11:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De ha kötbér nélkül lemondható bármeddig, nincs meghatározva hogy eddig vagy addig lehet lemondani ingyen, akkor miért NE járna vissza az előleg is??!! Nem értem. Hisz ha nem jár vissza, akkor mégse kötbérmentes!
2022. szept. 4. 12:32
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A foglaló/előleg és a kötbér nem ugyanaz. Ha privátban elküldöd a szerződési feltételeket, esküszöm ingyen és bérmentve megnézem neked, mert még mindig nem derült ki, hogy mire szerződtél! Vagy melyik szállás volt ez és hol?
2022. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 NTBS ***** válasza:
100%
Szerződésfüggő.
2022. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12: Tegnap írtam privátban, azóta se kaptam választ.
2022. szept. 5. 19:54
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen a 12-es nincs mindig online, vagy valamiért nem jutott el hozzá az üzeneted
2022. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Üdv GYK!

12-es vagyok, jelentem: válaszoltam! :D

2022. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond, szeretném tudni (meg gondolom mások is), hogy mi az eredmény, kérdezö, légy szíves írd meg!
2022. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Az ÁSZF-et még nem sikerült megnézni, mert a szálláshely oldalán se impresszum, se ÁSZF, se semmi nincs feltüntetve csak a telefonszám. A szálláshelyközvetítő oldalon azt írják az "érkezés napjáig kötbérmentesen lemondható", foglalóként 30%-ot kérnek el. További információk hiányában én azt mondanám visszajár így a pénz, mert nagyon erre utalnak a közvetítő oldalon, hogy kötbérmentes lemondás stb. Viszont erre garancia csak az ÁSZF-ben lenne, de az még nem állt a kérdező rendelkezésére.
2022. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kötbért annak a szerződő partnernek kell fizetnie, aki késve teljesíti a vállalását, és ebben előzőleg megállapodtak. Nem tudom, higyan jön ez ide. Ha foglalóra gondolsz, az nem jár vissza. Az előleg pedig a már százszor leírtak szerint.
2022. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudjuk mire szerződtek megette a kutya.
2022. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!