Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olcsó szállások Rómában?

Olcsó szállások Rómában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tervezek jövő héten, vagy egy kicsit később, ahogy sikerül Rómába 4 éjszakára elmenni. Olcsó szálláshelyet keresnék, airbnb oldalon nézegettem,de elég idegen számomra ez az egész. Gyenge a nyelvtudásom, nincs tapasztalatom utazással kapcsolatban, de meg akarom próbálni. Tapasztalatok iránt érdeklődnék, tud valaki valami korrekt jó árú szállást ahova nyugodt szívvel elmehetek? Köszönöm.
2022. szept. 5. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Booking, magyarul van, van magyar ügyfélszolgálat.
2022. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kapcsold át magyar nyelvre...


Megpróbalhatod itt is...


[link]



De ilyen röviddel előtte nem hinném h lesz üres hely...

2022. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két hete nézelődök, minden baromi drága.
2022. szept. 5. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat Róma sose volt olcsó....
2022. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleve Olaszország nem olcsó.
2022. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nincsen rá pénzed, akkor bemenni sem fogsz tudni sehová.

Gyűjtsél hozzá, és menjél akkor ha összegyűlt.

2022. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a szállásra?
2022. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos.... olvasok mindenféle véleményt sok helyen, így meg úgy, ez drága, ez olcsó, ez messze van, ez nagyon tré, stb.... Nem tudom, nekem annyi lenne az igényem hogy egyedül legyek, legyen mosdó, zuhanyzó és mondjuk Róma és a tenger között legyen nem messze a reptértől. Fogalmam sincs mi a jó ár. Láttam 11 ezer ft/éjszakától a csillagos égig felfelé. Nagyon drágát nem akarok. Engem most csak az érdekelne ki mit ajánlana, hol járt eddig ami jó volt és árban kedvező. NEm akarok sokat kiadni egy éjszakára. Airbnbt nézegettem, volt mindenféle, de idegenkedek az egésztől. Sosem foglaltam még külföldön semmit.
2022. szept. 5. 20:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Sőt nem is jártam külföldön, még csak nem is repültem.... riasztó és ismeretlen ez az egész, de szeretnék elindulni.
2022. szept. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!