Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállás foglalás egy személyre...

Szállás foglalás egy személyre több ágyas szobában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit nyakatekert a kérdés, de egy olyan ügyben szeretnék érdeklődni, hogy hamarosan el kell utaznom egy másik városba egy tanfolyam miatt és ezzel kapcsolatban keresek szállást.


Találtam is több lehetőséget, viszont csak több (2-3-4 ágyas) szobákat lehet lefoglalni, én viszont egyedül mennék.

Ezzel kapcsolatban viszont nem tudom, hogy ha én lefoglalok egy többágyas szobát saját magamnak, akkor a szálloda a maradék üres ágyakra helyezhet más vendéget is, amíg én ott vagyok? Vagy amíg én lefoglaltam, addig az időpontig a szoba az enyém, ágyszámtól függetlenül?


(Tudom, hogy vannak külön 1 ágyas szobák is, de a környéken sajnos csak olyan hotelek vannak, ami minimum 2 ágyas szobát kínál.)


Felvettem már a kapcsolatot a kinézett szállodákkal ezzel kapcsolatban, de gondoltam amíg válaszolnak, megkérdezném itt is, hátha valaki ebben tapasztaltabb. :)


Nekem ez az első ilyen alkalom, hogy egyedül el kell utaznom és szállást 1 főre foglalnom, sajnos emiatt elég tudatlan is vagyok, nézzétek el nekem. :)


Köszönöm előre is!


2022. okt. 13. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hálóteremként van definialva, akkor nem tesznek be hozzád senkit.
2022. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami nagyon olcsó turistaszállás, akkor szó sem lehet ilyenről.
2022. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szoba a tiéd lesz egyedül, de számítanod kell rá, hogy alig vagy semmivel sem lesz olcsóbb, mintha ketten mennétek.
2022. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha nem hálóteremként, “közös használatúként” van definialva , akkor nem tesznek be oda senkit.


(Mondjuk egyszer egy hostelben talált egy kedves barátom egy ázsiai szépséget az ágyában, de ez nem idehaza volt és a szabályt erősítő kivételt jelenti :)

2022. okt. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem lehet, hogy a szobához járt? :D
2022. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Mivel több ágyért fizetsz, így nem tesznek oda senkit.
2022. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Idő közben a hotel is visszaírt és ők is megerősítették ezeket az infókat. :)

2022. okt. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!