Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ki lehet adni egy apartmanban...

Z___O kérdése:

Ki lehet adni egy apartmanban több szobát különböző foglalóknak?

Figyelt kérdés

Mennénk egy szállásra és a tulaj nem igazán kommunikál, elég gyanús néhány szavas nem egyértelmű válaszokat ír e-mailben. Saját oldalán lehetett ajánlatot kérni és e-mailben válaszolt.

Namost egy telken van egy ház, 2 külön apartman résszel. Mindkét apartman két szobás, 3/4 és 4/4 fősek. Mi négyen megyünk és pont beférnénk az egy szobába, de nyilván nekünk úgy jó, ha nem osztozunk egy apartmanon idegenekkel. Viszont a tulaj nem biztos, hogy így gondolja. Megkérdeztem tőle, hogy hogy helyezkednek el az ágyak és válaszban csak egy szobának az ágyait írta. Azt is megkérdeztem, hogy ugye nem fogja a másik szobát kiadni, de még nem válaszolt.

Minden esetre ha azt is mondja, hogy nem, mi garantálja, hogy tényleg nem fogja? Kihez lehet fordulni, ha mégis kiadja?


Nyilván buta kérdés és túlaggódom, de na.



2023. febr. 4. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Simán kiadhat 2 önálló lakrészt 2 külön társaságnak.
2023. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdéd
2023. febr. 5. 08:55
 3/13 A kérdező kommentje:

*kérdés


Szövegértés 0

2023. febr. 5. 08:55
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Dehogynem. Így kezded: "ki lehet adni"? Az a válasz rá, hogy igen. Szívesen.
2023. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ki lehet adni EGY apartmanban több szobát. Nem külön apartmanokat ember... EGY apartman több szobáját ki lehet-e adni különböző foglalóknak.
2023. febr. 5. 09:04
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem is írtam külön apartmanokról egy szót sem. Szerencse, hogy te fikázod az én szövegértésemet 🤣

Mindegy, csinálj, amit akarsz, én kiszálltam.

2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egy telken van egy ház, 2 lakrésszel, mindkettőben van két szoba. Ilyenkor, ha nem telik meg az apartman, mi garantálja, hogy nem fog még több embert behelyezni ugyan abba a lakrészbe, csak külön szobába?

Mit nem lehetett ezen érteni? Gondolom nem olvastad el a leírást, mert túl hosszú volt.

2023. febr. 5. 09:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy a két szoba két külön lakrész. Mert nem az. Nyilván ezt értetted félre.
2023. febr. 5. 09:14
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem szokás így kiadni. Egy bizonyos apartmant akkor is egy társaságnak adnak ki, ha maradnak benne üres szobák is, legfeljebb azokat bezárják.
2023. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi 9, nem tudom ki pontozott le.


Akkor már csak az a kérdés, hogy mivan, ha még is kiadja. Van valami törvény ez ellen?

Számlát adott a foglalásról, a felét előre kellett utalni.

2023. febr. 6. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!